کشف حجاب سارا باهنر + تصاویر

سارا باهنر را پیش از این در سریال «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی دیده بودیم و تله‌فیلم‌های «پیله‌‌سرا»، «یک دماغ نا‌قابل»، «بی‌خوابی شیرین»، «ایلیا در سرزمین غول‌ها» و… نیز بازی کرده بود.

عکس سارا باهنر 

 
سارا باهنر

 

اولین تصاویر از کشف حجاب بازیگر زن ایرانی سارا باهنر منتشر شد.

در یک سال گذشته شبکه ضد فرهنگی جم تی وی با رویکری جذب بازیگران مطرح ایرانی در حال فعالیت بود که در این مدت چندین بازیگر زن و مرد را نیز توانست جذب کند که آنچنان مطرح نبودند.

 

عکس جدید سارا باهنر در کنار رامسین کبریتی فیلم ملاقات در مه 

عکس کشف حجاب سارا باهنر کنار رامسین کبریتی در شبکه جم,عکس لو رفته از کشف حجاب سارا باهنر,عکس بدون حجاب سارا باهنر,عکس خفن سارا باهنر و رامسین کبریتی شبکه جم

 

رامسین کبریتی و سارا باهنر که در یک زمان بندی مشترک خبر مهاجرت آنها از ایران و پیوستنشان به شبکه GEM رسانه ای شد خیلی زود جلوی دوربین فیلم جدید مهدی مظلومی بنام ملاقات در مه در کشور ترکیه قرار گرفتند.

 

مهدی مظلومی هم که از کارگردان سابق فعال در داخل ایران بود، جز اولین افرادی بود که با گرویدن به این شبکه توانست تعداد زیادی از بازیگران رو نیز با خود برای همکاری با این تلویزیون با خود راهی کند، صدف طاهریان اولین نفر و سپس چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی از افراد نسبتا مطرحی بودند که در چند ماهه اخیر به این شبکه پیوستند.

 

متاسفانه تجربه نشان داده خارج شدن یک هنرمند در هر زمینه ای، هیچ موفقیت و عایدی بر آن شخص نداشته و این افراد جز یک و دونفر هیچ موفقیت چشمگیری در فعالیت های هنری خود بدست نخواهند آورد.

کشف حجاب سارا باهنر

عکس های سارا باهنر,کشف حجاب سارا باهنر,عکس سار باهنر در خارج,سارا باهنر در شبکه جم

عکس های سارا باهنر,کشف حجاب سارا باهنر,عکس سار باهنر در خارج,سارا باهنر در شبکه جم
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

  1. حالا داریم می فهمیم که فرج الله سلحشور منظورش از فاحشه خانه ای تحت عنوان سینما چی بوده از زمانی که مُشتی مطرب و قرتی که مرض دیده شدن و جلب توجه با صورتهای رنگ و بتونه شده به هرقیمتی را دارن حتی با حراج کردن خودشون با پذیرفتن شرط کشف حجاب این کار کثیف را انجام میدن

  2. مراد
    اذیت میکنی…. (خنده) (خنده) (خنده)

  3. آره اذیت میکنم چون مَشت حسین آقا دیگه بزرگ شده و همش سرش توگوشی موبایله، کدخدا هم دیگه هیچ احوالی از داداشش مراد نمیگیره و از هم خبر نداریم،کسی دیگه از من بادکنک نمیخره کارتن خواب شدیم

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)