غم و شادی مردم از جدا شدن انگلیس از اتحادیه اروپا

با مشخص شدن نتیجه رفراندوم انگلیس و جدایی این کشور از اتحادیه اروپا، حامیان اردوگاه جدایی به خوشحالی پرداخته و طرفداران ماندن در اتحادیه از این نتیجه آشفته شده اند.
 
 بر اساس آخرین نظرسنجی غیر رسمی که در روز همه پرسی انجام شد ۵۲ درصد رای به ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا و ۴۸درصد رای به خروج کشورشان از این اتحادیه دادند. موسسه «یوگاو» بریتانیا که موسسه ای خصوصی است این نظرسنجی را با مشارکت افرادی که رای خود را به صندوق انداخته اند انجام داد.
 
گرچه این نظرسنجی از احتمال پیروزی هواداران ماندن در اتحادیه اروپا با پیشتازی اندک خبر داد اما در تعداد زیادی از حوزه‌های انتخابیه رای به خروج بالاتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. با اعلام پیروزی کمپین حامیان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، ارزش پوند، پول رایج انگلیس به پایین‌ترین سطح خود از سال ۱۹۸۵ رسیده است. کارشناسان می‌گویند این تصمیم جمعی انگلیسی‌ها بر اقتصاد این کشور تاثیر چشمگیری خواهد داشت. بهای پوند نسبت به دلار به سطحی سقوط کرده که از سال ۱۹۸۵ بی سابقه است.
 
در تحولی دیگر بیش از ۸۰ نماینده محافظه کار و هوادار خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا از دیوید کامرون، رهبر این حزب خواستند که فارغ از نتیجه همه پرسی در سمت رهبری حزب محافظه کار و در نتیجه نخست وزیری بریتانیا باقی بماند. 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)