درگیری خانوادگی شهاب حسینی با بیژن بیرنگ +عکس

خانواده بیرنگ با انتشار پست‌هایی در صفحات منتسب به خود در اینستاگرام مدعی شدند شهاب حسینی جای پول، پیامکی دور از ادب فرستاده است.
 
مجله مراحم; بیژن بیرنگ کارگردان و فرزندش علی بیرنگ آهنگساز با انتشار پست هایی دراینستاگرامشان دعوای خانوادگی با شهاب حسینی به راه انداختند.
 
دعوای پیامکی خانواده بیرنگ با شهاب حسینی (+عکس)
 
 
بیژن بیرنگ تصویری از پیامک های پسرش و شهاب حسینی را به اشتراک گذاشت و نوشت:
 
فقط دلم گرفت علی بیرنگ … چند وقتی نیست که در صفحه ام درباره ات نوشتم نه به عنوان یک پدر بلکه به عنوان کسی که به کارت در موسیقی اعتقاد دارم . به حرمت دردت به عنوان یک هموطن پست تو را تکرار میکنم… “خیلی صبر کردم…خیلی توی خودم ریختم و رنج کشیدم تا بگذرم از این بی حرمتی ای که بهم شد،اونم از طرف کسی که اینروزها اسوه ادب و قهرمان ملت ماست.
 
داستان از این قراره که من فیلمی به نام چهارشنبه کار کردم(موسیقیش را) و شهاب حسینی هم بازیگر این فیلم بود.
 
بعد از مدتی که کار در فیلم استفاده شد متوجه شدم که هیچگونه قراری برای بستن قرار داد از طرف تهیه کننده و دستمزد کاری که کردم با من گرفته نمیشود. پیگیر ماجرا شدم و در آخر به من گفتند که شما قرار بوده به صورت افتخاری کار کنین و من هم پرسیدم میشه بگین دال بر کدام سند یا مدرکی. 
 
خلاصه بنده به تهیه کننده اعلام کردم که از طریق خانه سینما اقدام میکنم. بنده در حال ورزش در سالن ورزشی بودم که این مسیج از طرف شهاب حسینی به عنوان سرمایه گذار فیلم برای که تا آن لحظه حتی نه میدانستم ایشان سرمایه گذار فیلم هستند نه اینکه برخوردی در مورد کار با ایشان داشتم ارسال شد. فیلم هنوز اکران هستش، از من عذر خواهی ای نشده و دستمزدم هم نگرفتم.
 
موسیقی ای که میشنوید بخشی از موسیقی تیراژ فیلم چهارشنبه هستش که بخاطرش جز بی احترامی چیزی نصیبم نشد که البته کِی هنرمند در این سرزمین دستمزد مادی و معنوی واقعی خود را گرفته که من توقعش را داشته باشم. آقای شهاب خان، ممنون که حداقل حرمت پدرم را نگه داشتین. متاسفم برای شما که امروز از حرمت قلم مینویسین ولی خود…
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

 1. خاک بر سر شهاب حسینی رفته فرانسه جایزه گرفته حار شده /شهاب حسینی = داعش

 2. اقای بیرنگ شما واقعا پسر مودبی دارید و مشخص هست که توی یک خانواده پرورش یافته و بزرگ شده.امیدوارم خداوند راتب بالایی برای شما درنظر بگیره.پیروز باشید (گل)

 3. آخی چقد مظلوم (دلشکسته)

 4. فکر کنم شهاب حسینی بدجوری توی نقش قباد توی سریال شهرزاد گیر کرده هوا برش داشته فکر کرده بعد مرگ بزرگ آقا

  سری تو سرا در آورده شده پدرخوانده سینمای ایران !!! (خنده)

 5. چه حرفایی (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب)
  اینم از اهل هنر و فرهنگمون (شاکی بودن) (شاکی بودن)

  فاتحه بدین به این هنر و فرهنگ (قهر) (قهر) (قهر) (قهر)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)