حرم حضرت سکینه توسط تروریست‌های ملعون تخریب شد +تصاویر

حمله به حرم حضرت سکینه, عکس های خراب شدن حرم حضرت سکینه,عکس های تخریب حرم حضرت سکینه,انفجار در حرم حضرت سکینه
 
جدیدترین تصاویر منتشر شده از مقام و حرم مطهر حضرت سکینه (س) دختر امام علی (ع) در منطقه داریا واقع در حاشیه جنوب غربی شهر دمشق حکایت از تخریب صد در صدی آن دارد.جدیدترین تصاویر منتشر شده از مقام و حرم مطهر حضرت سکینه (س) دختر امام علی (ع) در منطقه داریا واقع در حاشیه جنوب غربی شهر دمشق حکایت از تخریب صد در صدی آن دارد.
 
ارتش آزاد با حرم حضرت سکینه (س) چه کرد؟+عکس
 
بنابر این گزارش، لواء شهدا داریا وابسته به گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد سال گذشته با حفر تونلی در زیر ساختمان حرم حضرت سکینه (س) و تعبیه مواد منفجره اقدام به تخریب کامل بارگاه ایشان کرده بود. این جنایت در حالی به وقوع پیوست که مقام حضرت سکینه س از دیرباز مورد احترام شدید مردم سوریه و علی الخصوص ساکنین شهر داریای دمشق بوده است. شهر داریا سه روز پیش پس از دوسال عملیات گسترده رزمندگان ارتش سوریه و مدافعان حرم از اشغال تروریستهای تکفیری آزاد و پاکسازی شده است.
 
حمله به حرم حضرت سکینه, عکس های خراب شدن حرم حضرت سکینه,عکس های تخریب حرم حضرت سکینه,انفجار در حرم حضرت سکینه
 
ارتش آزاد با حرم حضرت سکینه (س) چه کرد؟+عکس
 
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. لعنت بر ظالم

 2. لعنت بر هرچی حیووون و حروم زاده تکفیری و داعش و تروریسم .لعنت بر داعشی های تو ایران که گرگن تو پوست میش . خدا نابودشون کنه

 3. بهناز.آبادان

  لعنت بر داعش…دلم خیلی گرفت…خدا نابودشون کنه.

 4. مهرداد از کرمان

  از دور خمپاره زدن بی ناموسای حرومزاده دیگه آخرین نفساشونه به یاری حق

  • چقدر این ها عقده ای و ضعیف هستند

   • مهرداد از کرمان

    اینا دیدن باید شهر رو بذارن و برن گفتن بذار حرومزادگی مونو نشون بدیم و بعد بزنیم به چاک داش شاپور (گل) امیدوارم زنده باشم و تکه تکه شدن اینا و آل سعود رو ببینم به حق حضرت زینب(س) (تماشا)

    • الهی آمین
     باور کن وقتی اخبار پیشروی یمن در خاک عربستان و تصرف استان نجران و شکست داعش و..را میشنوم این سخنرانی بزرگ سید حسن نصرالله را یادش میفتم که فکر کنم سال۲۰۰۰انجام داد که خانه ی ظلم سست تر از حتی خانه عنکبوت هست و حق را در هم خواهد شکست

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)