مردی که در ۳ ماه بدنساز حرفه ای شد +تصاویر

مجله مراحم: پاتریک ماگنو اهل کالیفرنیاست و به تازگی توانست جایزه بزرگ فیتنس را به خودش اختصاص دهد. وی در اقدامی باورنکردنی توانست در سه ماه ۲۳ کیلو از چربی های بدنش را آب کرده و فرم بسیار خوبی به بدنش دهد. پاتریک مددکار اجتماعی بوده و به کودکانی که مشکلات خانوادگی یا اجتماعی دارند کمک می کند. داستان از آنجا آغاز شد که چربی بدن وی بسیار بالا رفته بود و دکترها به وی هشدار دادند که اگر به همین روال ادامه پیدا کند وی به زودی به دیابت مبتلا خواهد شد.

این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر

این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر

وی اینگونه توضیح می دهد: از وضعیت خودم اصلا راضی نبودم و سرانجام تصمیم گرفتم که ورزش را شروع کنم. تحقیقات زیادی را در سایت های تخصصی بدنسازی انجام دادم و با کسانی که در این رشته متخصص بودند مشورت کردم. من علاوه بر ورزش منظم و فشرده, رژیم غذایی مخصوصی را هم شروع کردم که باعث کاهش وزن من می شد. در هفته پنجم من شاهد تغییرات بسیار خوبی در بدنم بودم و این به من انگیزه بسیار بیشتری می داد. پس از ۳ ماه توانستم ۲۳ کیلو از چربی های بدنم را آب کنم و برنده جایزه ۱۰۰هزار دلاری فیتنس شوم.

 
این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر 
 
این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر

راستی! کانال خبری مجله مراحم راه اندازی شد اینجا کلیک کنید و عضو شوید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

 1. (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)
  ۰  ۰
 2. باید بیشتر وارد جزئیات میشد! آخه چجوری ؟؟؟؟ مگه میشه مگه داریم!!! اگه با هورمون واستروئید بالا اومده که هیچی اما اگه طبیعی به این جا رسیده بازم هیچی (خنده)
  ۰  ۰
 3. مگه میشه مگه داریم چیزی شبیه یه دروغ بود
  ۰  ۰
 4. حامد از زنجان

  بابا عزم و اراده …
  ۰  ۰

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)