مردی که در ۳ ماه بدنساز حرفه ای شد +تصاویر

مجله مراحم: پاتریک ماگنو اهل کالیفرنیاست و به تازگی توانست جایزه بزرگ فیتنس را به خودش اختصاص دهد. وی در اقدامی باورنکردنی توانست در سه ماه ۲۳ کیلو از چربی های بدنش را آب کرده و فرم بسیار خوبی به بدنش دهد. پاتریک مددکار اجتماعی بوده و به کودکانی که مشکلات خانوادگی یا اجتماعی دارند کمک می کند. داستان از آنجا آغاز شد که چربی بدن وی بسیار بالا رفته بود و دکترها به وی هشدار دادند که اگر به همین روال ادامه پیدا کند وی به زودی به دیابت مبتلا خواهد شد.

این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر

این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر

وی اینگونه توضیح می دهد: از وضعیت خودم اصلا راضی نبودم و سرانجام تصمیم گرفتم که ورزش را شروع کنم. تحقیقات زیادی را در سایت های تخصصی بدنسازی انجام دادم و با کسانی که در این رشته متخصص بودند مشورت کردم. من علاوه بر ورزش منظم و فشرده, رژیم غذایی مخصوصی را هم شروع کردم که باعث کاهش وزن من می شد. در هفته پنجم من شاهد تغییرات بسیار خوبی در بدنم بودم و این به من انگیزه بسیار بیشتری می داد. پس از ۳ ماه توانستم ۲۳ کیلو از چربی های بدنم را آب کنم و برنده جایزه ۱۰۰هزار دلاری فیتنس شوم.

 
این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر 
 
این مرد جوان توانست در سه ماه معجزه کند + تصاویر✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

  1. (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

  2. باید بیشتر وارد جزئیات میشد! آخه چجوری ؟؟؟؟ مگه میشه مگه داریم!!! اگه با هورمون واستروئید بالا اومده که هیچی اما اگه طبیعی به این جا رسیده بازم هیچی (خنده)

  3. مگه میشه مگه داریم چیزی شبیه یه دروغ بود

  4. حامد از زنجان

    بابا عزم و اراده …

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)