تیپ بازیگران در “جشن حافظ” جنتی را به مجلس کشاند

http://media.mehrnews.com/d/2015/01/31/3/773421.jpg?ts=1468326502805
 
 
 
حجت‌الاسلام آزادی‌خواه از بررسی موضوع دعوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کمیسیون فرهنگی برای پاسخگویی درباره برگزاری «جشن هنجارشکنانه حافظ» خبر داد.
 
به گزارش مجله مراحم ، حجت الاسلام احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره واکنش کمیسیون متبوعش به جشن حاشیه‌ساز حافظ، اظهار کرد: قاعده کلی کمیسیون فرهنگی مجلس این است که در مقابل این‌گونه اقدامات که با آموزه‌های اسلامی در تناقض است و گسترش ناهنجاری و ولنگاری فرهنگی‌ را به دنبال دارد، برخود جدی انجام دهد.
 
وی با تاکید بر اینکه اینگونه هنجارشکنی‌ها در حوزه فرهنگی نمره منفی را برای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دارد، متذکر شد: قطعاً پس از اولین جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس در روزهای آینده، موضوع دعوت علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای توضیح درباره اقدامات هنجارشکنانه جشن حافظ بررسی می‌کنیم.
 
حجت الاسلام آزادی‌خواه با بیان اینکه تجربه گذشته نشان می‌دهد که مسئولان وزارت ارشاد توجه چندانی به مقابله با ولنگاری فرهنگی ندارند، اظهار کرد: این اتفاق تاسف‌برانگیز که دور از انتظار هم نبود، موجب ناراحتی خانواده‌های معظم شهدا و دلسوزان نظام شده است.
 
در روزهای اخیر جشنی از سوی هنرمندان سینما و تلویزیون در تالار وحدت تهران برگزار شده که نوع پوشش بازیگران شرکت کننده در این مراسم با انتقادات و حاشیه زیادی همراه بوده است.

 

تیپ همسر مهران غفوریان در جشن حافظ

جدیدترین عکس‌های بازیگران٬ جشن حافظ 95 با حضور هنرمندان٬ حضور بازیگران در جشن حافظ٬ عکس های بازیگران زن ایرانجشن حافظ 95 با حضور هنرمندانجشن حافظ 95 با حضور هنرمندان , حضور بازیگران در جشن حافظ, جدیدترین عکسهای بازیگران, عکس های بازیگران زن ایرانجشن حافظ 95 با حضور هنرمندانجشن حافظ 95 با حضور هنرمندان (2)http://khanevadeirani.ir/files/fa/news/1394/3/27/10885_126.jpg
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

 1. خدا همتونو لعنت کنه نامردا امید امام زمان به همین یه کشوره و شما دارین نا امید میکنین امامون رو.

  • عزیز امید امام زمان به ۴تا گیسوی پریشون چندتا ضعیفه نیست امام زمان از تو یکی نگاهش خیلی بازتر هست و میدونه این چندتا تار موی به خطا بیرون اومده آسمون خدا را به زمین نمیرسونه اما حرف تو در مورد امید امام الزمان از ریشه خراب هست امید فقط به خداست نه بندگان خدا و این را امام الزمان از من و تو بهتر میفهمد و تو با عقل کوچکت امام زمان را کوچک جلوه نده

   • شاهپور خان .لطفا از جانب امام زمان عج حرف نزن.ائمه معصومین خودشون در باره همین بدحجابها کلی حدیث گفته اند.متاسفانه شما و امثال شما کارتون شده عادی نشون دادن این فسق و فجورها

   • هرجا زن فاسد دیدید لعنش کنید.به این حدیث از پیغمبر توجه کنید:
    «سیکون فی آخر امتی رجال، یرکب نساؤهم علی سروج کاشباه الرجال. یرکبون علی المیاثر حتی یاتوا ابواب المساجد، نساؤهم کاسیاب عاریات، علی رؤوسهنّ کاسنمه البخت العجاف، لا یجدن ریح الجنّه! فالعنوهن فانهن ملعونات»
    «در آخرت امت من مردانی پیدا می شوند که زنهایشان همچون مردها بر روی زینها سوار می شوند، در آن عصر بر فراز تشکها سوار می شوند و تا در مساجد می روند، زنانشان در عین لباس پوشیدن لخت و عور هستند و بر سرشان چیزی همانند کوهان اشتران لاغر است، آنها عطر بهشت را استشمام نمی کنند. آنها را لعنت کنید که آنها از رحمت خدا بدور هستند.»

 2. شکر خدا کم کم داریم به مرحله تولید ملی لیدی گاگاهای داخلی میرسیم !!!

  همش یه طرف واقعا لایک داره مهران غفوریان با اون زن گرفتنش آخر عمری ؛ راس میگن غیرت به هیکل نیس . . .

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)