مسابقه بی سابقه ورزشکار ایرانی با نماینده اسرائیل

خبرنگاران جوان نوشت: مسابقات جام جام جهانی باکو با حضور ۸۰کشور در جمهوری آذربایجان از تاریخ یکم تیر ماه آغاز شد و ایران با ۱۹ ورزشکار در این رقابت ها حضور یافت.مسابقه بی سابقه ورزشکار ایرانی با نماینده رژیم صهیونیستی و مدالی که بوی خون می دهد
 
مسابقات در بخش تفنگ بادی به دور نهایی رسید و حسین باقری نماینده ایران در این رشته توانست به فینال راه یابد و در دور نهایی می بایست با ۶ورزشکار دیگر رقابت خود را برای کسب مدال ادامه دهد.
 
 طبق شنیده ها با تصمیم سرپرست تیم اعزامی حسین باقری علیرغم  میل باطنی اش بابت حضور نماینده ای از  رژیم اشغالگر قدس در رقابت فینال به ادامه مسابقه پرداخت و اولین مدال ایران در بخش ۱۰متر مردان را بدست آورد.
 
نکته حائز اهمیت این مسابقه در دو بخش قابل تامل است. اول اینکه نماینده رژیم صهیونیستی در این گروه بود و از طرفی دیگر اولین مدال تاریخ ایران در این رشته می توانست با درخشش حسین باقری رقم بخورد.
 
یک تصمیم می توانست ما را به یک مدال و یا یک اعتقاد و باور برساند که سرپرست کاروان ایران مدال را بر اعتقاد و باور ارجحیت داد و حسین باقری اولین مدال نقره ایران را در حالی بدست آورد که نماینده اسرائیل نامش در کنار وی و در گروه فینال قرار داشت.
 
طبق اطلاع ما از منابع آگاه سرپرست تیم اعرامی معتقد بوده که بدلیل اینکه رقابت رو در رو و نفر به نفر نیست ابرادی برای ادامه رقابت وجود ندارد.
 
ورزش ما به خاطر اعتقاداتش سال های متمادی هزینه های زیادی را متحمل شد و مدال های متعددی را از دست داد تا بر باور و اعتقادش راسخ بماند.
 
تصمیم سرپرست کاروان اگر چه معتقدیم با هماهنگی با رئیس فدراسیون گرفته شده است اما ارزش یک مدال خیلی از ارزش ها را از ورزش ایران گرفت. شیرینی اولین مدال به کام ما تلخ شد اما فدراسیونی ها عقیده دیگری دارند.
 
کلهر مدیر روابط عمومی فدراسیون تیر اندازی در این باره معتقد است: ما توانستیم این افتخار را بدست بیاوریم و از نظر ما این اتفاق خوبی بود و مسابقات تیراندازی به دلیل نوع برگزاری که امتیازی محسوب می شود و ورزشکاران رو در روی یکدیگر قرار نمی گیرند اشکالی به این مدال وارد نمی کند چرا که امتیازات هر ورزشکار به طور جداگانه جدول را رقم میزند.
 
کلهر همچنین اعلام کرد تیم ملی ایران فردا به میهن باز میگردد.
 
به هر حال ما در تلاش هستیم تا شخص اول تیراندازی در این باره اظهار نظر کند که تا به این لحظه تلفن همراه وی خاموش می باشد و هنوز موفق به تماس با وی نشدیم.
 
ایران یک مدال ارزشمند بدست آورد اما مسئولان ورزش باید در این باره پاسخگو باشند و ارزش گذاری کنند و یا بهتر این که در این باره و موارد مشابه احتمالی یک ساز و کار و قانون مدون به فدراسیون ها ابلاغ شود و تصمیمات در این مواقع بدون شک و شبهه گرفته شود. 
 
نماینده ایران در یک رقابت هر چند رو در رو نبود اما در یک قاب جدول قرار گرفت و این یعنی حضور رژیم غاصب صهیونیستی در این رقابت به عنوان یک کشور لحاظ شد و باید هرچه سریعتر این موضوع آسیب شناسی شود.✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۷ دیدگاه

 1. ورزش کاران ما تا کی باید چوب اختلاف دو کشور رو بخورن خیلی هم کار خوبی کرده ادامه داده

  • مرگ بر اسراعیل.مرگ بر اسراعیل مرگ بر اسراعیل مرگ براسراعیل مرگ بر اسراعیل مرگ بر اسراعیل…………..

  • تا وقتی اسراییل (ببخشید فلسطین اشغالی ) با خاک یکسان بشه یک نفرشون نفس نکشه !

   • مگه خدا به حضرت موسی وحی نکرد به همراه پیروانش برن فلسطین و بعد پیروان حضرت نرفتن خدا وحی کردن این قوم در این بیابان در خشکسالی بمونن تا یه قوم دیگه از بنی اسراییل بره و فلسطین رو فتح کنه البته من کامل یادم نیست محتوا همین بود پس الان ما چی میگیم اونا دارن به چیزی که خدا گفته عمل میکنن من اسراییل رو بد نمیدونم ولی سیاستهای غیر انسانی داره منم قبول دارم ولی یه کشوره.

    • اطلاعات شما در این زمینه کامل نیست !

     بعد از حضرت یوسف فروعون بدی با بنی اسراییلیا خیلی مخالف بود واسه همین باهاشون خییلی بد رفتار میکرد تا جایی که زناشونو تجاوز میکردند مرداشونو میکشتن ولی به خاطر گناه هان بنی اسراییل خدا واسشون پیامبری بعد حضرت موسی نفرستاد تا در همین وضع عذاب بشن ولی بعد چند صد سال با توبه دسته جمعی بنی اسراییل خدا توبه شونو قبول کرد و حضرت موسی رو واسشون فرستاد !

     ولی حضرت موسی یه عهد از اونا گرفت عهد این بود که باید گوش به فرمان حضرت موسی باشن و به فلسطین برن و مصر رو ترک کنن و تو فلسطین حکومت تشکیل بدن قوم بنی اسراییل هم پذیرفتن !

     ولی در بین سفر از آزمون های الهی ناموفق اومدن بیرون تا جایی که به عداب الهی دچار شدن و … این قضیه خیلی مفصله خلاصه ماجرا اینه که این بنی اسراییلیا فهمیدن باس برن فلسطین حکومت تشکیل بدن ولی اینو نفهمیدن بدون حضرت موسی نمی تونن حکومت نشکیل بدن چون حضرت موسی ولی خداست
     به همین دلیل اومدن و به زور اسراییلو تشکیل دادن تا آخرالزمان خودشونو بسازن ولی اونا تو امتحان خدا مردود شدن وطبق آیه قرآن تا آخر تو عذاب الهی (بدون پیامبر بودن تا آخر) باقی میمونن و نمیتونن حکومت الهی تشکیل بدن واسه همین اومدن به ضور این کارو بکنن !

     در خصوص اینکه میگی فلسطین اشغالی حق اسراییلیا هست کاملا اشتباه میکنی!

     با یه سیاست کاملا کثیف اون زمین رو صاحب شدن ساست اونا این بود :

     در کمتر از صد سال پیش اسراییلیا شروع به خریداری زمین های فلسطینی ها کردند مثلا بخش هایی از یک روستا رو خردیدند و به روستای بعدی رفتند و این روند همینطور ادامه داشت که یکدفعه فلسطینی ها متوجه شدند تعداد زیادی از روستاهاشونو اسراییلیا گرفتند
     شاید بگی خوب حقوشونه می خواستن نفروشن درست میگی ولی مشکل اینجاست که اسراییلیا حد فاصل بین دو روستایی که خرداری میکردند رو هم به زور میگرفتند به همین دلیل بسیاری از مناطق رو به زور گرفتند !

     البته دوستان وهابیت تو ایران هم داره همچین پروژه ای رو اجرا میکنه از جمله سیتان و بلوچستان تعدادی از روستاهارو کامل خردیدند و همچنین متاسفانه اکثر زمین های اطراف حرم متعلق به وهابیت کثیفه و فقط امام زمان باس به دادمون برسه !

    • نه اصن اینطور نیست طبق مصوبه سازمان ملل بخشی از فلسطین با رضایت خودشون به اسراییلی ها داده شد بعد از جنگ جهانیه دوم و اون حرف معروف یهودیا به حضرت موسی که گفتن تو و خدات برین بجنگین و فلسطین رو بگیرین بعد ما میایم اونجا ساکن میشیم رو که شنیدی بعد از این واقعه حضرت موسی نفرینشون کرد و تشکیل حکومت در فلسطین افتاد گردن یه عده دیگه از یهودیا…. تو فک کن تو دین ما گفته بود باید فلسطین متعلق به شیعیان شه ما چکار میکردیم؟

    • به هر حال من به شما گفتم که بخشی از اون زمینا رو خریداری کردند ولی اکثر اون زمین ها به زور گرفتن !!

     حرف از سازمان ملل زدی !! جالبه !!

     همون سازمان مللی که رئیسش کمیتش عربستان سعودی هست ؟! و همچینین کیمته مبارزه با تروریست سازمان ملل صهیونست ها هستند ؟!
     به نظرت به رای چنین سازمانی میشه اعتماد کرد ؟!

     خواهر گلم بمب فسفری میدونی چیه ؟!
     یه بمبی هست که تو کل دنیا ممنوووووووووووووووووووووووعه تو مناطق غیر نظامی استفاده بشه از بس این بمب وحشتناکه !
     یه سرچی بکن درباره بمب فسفری تا بفهمی چی میگم ! بعد اسرایلیا ۱ ماه از این بمب بر سره غزه ریخت چرا سازمان ملل مثل سگی که بهش یه تیکه نون میدی خفه شد ؟!
     چرا سازمان ملل به این دلیل که ما تو کشورمون ۴ تا قاچاقچی رو اعدام کردیم بیانیه داد و گفت حقوق بشر تناقض شد تو ایران ولی همین الان تو میانمار دارن مسلمونارو تو خیابونا به طور کاملا علنی سلاخی میکنن مثل سگ خفست ؟!

     چرا درباره نسل کشی مسلمانان تو آفریقای جنوبی خفست ؟!
     سازمان ملل ؟! من سازمانی از این مزحک تر سراغ ندارم !

     در این خصوص که میگی تو دین ما اگه گفته بود فلسطین مال ماست باید چیکار کنیم من جوابتو دادم ولی مثل اینکه با دقت نخوندی !

     واسه تشکیل حکومت الهی ۲ چیز لازمه : ۱_ولی (حضرت موسی )معصوم ۲ _سرزمین مقدس (فلسطین )
     هیچکدوم از اینا به تنهایی نمیتونن تشکیل حکومت الهی بدن !

     واسه همینه که اسراییلیا نمیتونن تشکیل حکومت الهی بدن چون نفرین شدن و نفرینشون اینه که دیگه ولی معصوم واسشون نمیاد پس دیگه نمیتونن حکومت الهی تشکیل بدن !!

    • نمیدونم من زیاد درگیر اینجور مسائل نمیشم و ترجیح میدم خودمو درگیرشون نکنم ولی حرفای شمام قانع کننده است بالاخره یه روزی جهان به بنده های خوبه خدا میرسه

    • کلاََ فقط اطلاعات ابوالفضل کامل هست

   • رفتی خرابش کنی منم صدا بزن…لودر اوستا عزتو میاریمو میریم… (خنده) (خنده زیاد)

 2. ما شدیم کاسه داغتر از آش. ورزشکارهای فلسطینی انصراف نمیدن اونوقت ورزشکار ما باید انصراف بده.اونها تو باشگاه های اس.. با افتخار بازی میکنن و ما …….
  در پاراالمپیک ۲۰۰۸ در نیمه نهایی والیبال نشسته ایران با آمریکا و اس… با کانادا افتاد. تیم ایران از ترس روبرو شدن با اس… اصرار داشت بازی اس… وکانادا اول برگزار بشه و بعد بازی ایران تا اگه اس… رفت فینال با باخت عمدی باهاش رو برو نشه. ولی چون طبق برنامه بازی ایران اول برگزار میشد و برگذار کننده ها قبول نکردن. تیم ایران که دید اگه تو فینال روبرو بشن و مجبور به انصراف بشه عواقبش (از دست دادن مدال طلا به خاطر مسائل سیاسی در رسانه های داخلی بازتاب بدی خواهد داشت و قانون انصراف رو زیر سوال میبردن) براش بیشتره در نیمه نهایی انصراف داد. فدراسیون جهانی هم والیبال نشسته ایران و ۸ سال محروم کرد.

  • جناب کمتر شایعه پراکنی کن:
   هرچیز چرت وپرت تو فضای مجازی که نباید نشر بدی…
   ۱. در تیم ملی فلسطین نام هیچ فرد اسرائیلی مشاهده نشد !
   تیم ملی هر کشور از اتباع همان کشور تشکیل شده ، خصوصا فلسطین که بیش از ۶۰ سال در تمام ابعاد در حال نبرد با اسرائیل است .
   http://goo.gl/GefXvg
   ۲. شایعه بازی فلسطین و رژیم اشغالگر از اظهارات سپ بلاتر در سفری به فلسطین اشغالی شکل گرفت . او از عدم مخالفت نتانیاهو با بازی دوستانه دو تیم خبر داد اما تیم فلسطین آن را نپذیرفته است !
   http://puyesh.net/fa/news/37402
   ۳. بازی تیم فلسطین با ایران به دلیل مسائل فنی برگزار نشد .
   تیم فلسطین به تازگی از اردوی چین بازگشته بود و نیاز به آماده‌سازی برای حضور در جام ملتهای آسیا داشت که مسئولان آن به طور رسمی از تیم ایران تشکر و عذرخواهی کردند .
   http://shayeaat.ir/post/8
   ۴. فرهنگ غنی ایران زمین ، دارای اسطوره هایی چون پوریای ولی و جهان پهلوان تختی است .
   همواره قهرمانان زیادی داشتیم اما این دو در عین قهرمانی ، پهلوان بودند و پیروزی را به هر قیمتی نمی خواستند .
   http://www.khabaronline.ir/detail/156918/weblog/paakaein
   ۵. ورزشکاران ایران پیرو همان مکتب پهلوانی اند و حاضر نیستند برای پیروزی و کسب مدال با نمایندگان رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل مبارزه کنند و به این رژیم رسمیت ببخشند .
   http://haraznews.com/6138
   ۶. این پهلوانان نه تنها مورد افتخار مردم ایرانند و آینده حرفه ای آنها خراب نمی شود بلکه با شاد کردن دل مردم مظلوم فلسطین پاداش دو جهان را برای خود رقم می زنند .
   http://www.mashreghnews.ir/fa/news/236301

 3. مسیب خان میشه بگی چرا کامنت منو تایید نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نا سلامتی ما ۱۰ سال بچه محل بودیماااااا (عصبانی)

  • سیستم سیاسی کشور ما انتقاد پذیر نیست

   نمیخوایم به خاطر یه کامنت!!! کل سایت فیلتر بشه

   حتی کل کامنت های یک صفحه رو حذف میکنیم . بلاخره توی ایران زندگی میکنیم و باید تابع مقررات باشیم

   • چرا چند جا من نظر دادم تایید نکردی نظرارو حذف کردی مال من که مشکلی نداشت بحث سیاسی هم نبود که مشکل بشه البته یه مقدار حق دارین ولی واسه بچه محل ۱۰سالتو تایید نکردی برای منو باید تایید کنی فهمیدی (شکلک) شوخی میکنم هرکار که میدونین درسته همینو انجام بدین (نگاه)

 4. جالب اینجاست که ایران و اسرائیل تا به حال جنگ رو در رو نداشتن و حتی یک تیر به سمت هم شلیک نکردن!!!

  و جالب تر اینکه ۲۰ درصد از جمعیت ۸و نیم میلیون نفری اسرائیل عرب فلسطینی هستن،

  و اینکه ۱۳۵ هزار ایرانی تبار تو اسرائیل زندگی می کنند.

 5. دلایل دشمنی ایران با اسرائیل چیست؟؟؟
  ۱.جشن پوریم؛ رقص یهود در هولوکاست ایرانیان
  “سیزده بدر” روز جشن یهود به مناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی یا ۷۷هزار ایرانی در سه روز
  هرساله هم این جشن حتی در خود ایران توسط یهودیان(صهیونیست )برگزار می شود.

 6. ۲.پروژه شوم یهود:حتما این کلیپو ببینید….بعدش نظر دهید:
  http://www.aparat.com/v/7JeuS/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87_%DB%8C_%D8%B4%D9%88%D9%85_%DB%8C%D9%87%D9%88%D8%AF

 7. ۳.صحبت جنجالی پروفسور کرمی راجع به پروژه شوم یهود علیه ملت ایران:بخونید دلیل دشمنی را میفهمید.
  http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/26/1000583/

 8. توطئه های لو رفته یهود: این کلیپو ببینید۴دقیقه بیشتر نیست وقتتون رو نمیگیره.
  http://www.aparat.com/v/1qkNQ

 9. عزیزانی که ژست روشنفکری میگیرند واسرائیل را دوست ایران می نامند…اینا جد در جد با ما دشمن هستن از۲۵۰۰سال پیش تا روز قیامت…مثل اعراب هم تنبل و نادان نیستن….خیلی باهوش هستن….خیلی…
  یکی از مورد هاش که قبل از بوجود اومدن اسرائیله….ونشاندهنده دشمنی از قدیم الایام…از زمان حاج ابراهیم کلانتر (یهودی الاصل)که با نفوذش جکومت مقتدر زندیه را نابود کرد وحکومت قاجار را اورد سرکار و مارا بدبخت و وابسته تر کرد….پس ربطی به فلسطین نداره اونا دشمن دیرینه ماهستند.

  نفوذ سیاسی ابراهیم خان کلانتر در دوران انتقال قدرت به قاجار

  پایگاه صهیون پژوهی تیه: در پژوهش های تاریخی، خاندان های یهودی متنفذ در حاکمیت، سیاست، دربار و به خصوص در جابجایی قدرت و سرنوشت تحولات سیاسی اجتماعی نقش به سزایی دارند که حتی تا دوران اخیر نیز ادامه داشت اما کمتر مورد توجه می گرفت. نوشته زیر پژوهشی است اجمالی، پیرامون شخصیت فردی به نام ابراهیم خان اعتمادالسلطنه از یکی از قدرتمندترین خاندان های یهودی در ایران که در سازمان نفوذ در حاکمیت ایران زمان اواخر افشاریه و عصر قاجار بسیار موثر بود و در نهایت به دست فتحعلی شاه قاجار به قتل می رسد.

 10. وحید کرمانشاه

  این بحثاروباید عمقی نگاه کرد. ابته چیزی که میگم شاملل تک تکشون نمیشه.خدای نکرده دوستان عرب توایران وسنی مذهبا بخودشون نگیرن چون کلی عرض میکنم. بدون تعارف عرب ویهودی دچار یه نفرین ابدی هستن که تاقیامت گرفتارجنگ وستیزباشن. ببینید اون ازیهود که سابقه بنی اسرائیل کاملا معلومه. اینم ازعرب که یازده تاامام ازجنس خودشو که بهترین خلق خدابودن کشتن و جانشین پیامبرشون که خودش بارهاجانشین معصوم خودشو بصراحت بیان کرده بود رو ۲۵سال خارتوچشماش کردن و مثل استخوان راه گلوشو بستن و آخرشم ازپشت بهش شمشیر زدن اونم سرنماز.چرا بعداز۱۴۰۰سال اهالی کوفه هنوز باشرم به دیگران نگاه میکنن که چرااجدادشون امامشونو با۱۸هزارنامه کشوندن بطرف خودشون وبعد خودشونم رفتن مقابلش سرشوبریدن.و……….اگه بخوام بنویسم مطمعنم یه کتاب قطور میشه. پس بنظرمن عقوبت کاراشون رودارن پس میدن. چه اون قوم یهود. چه این قوم عرب. البته به اثتنا شیعیان

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)