نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش در نوع خود جالب است مکرون رئیس جمهور جدید فرانسه در ۱۵ سالگی به کلاس زبان میرود و به معلم زبان خود علاقمند میشود!!

معلمی که ۲۵ سال از او بزرگتر است و صاحب ۳ فرزند است و جالب اینکه فرزندان همسرش هم از مکرون بزرگتر هستند!

همچنین ببینید: دختران مکرون رئیس جمهور جدید فرانسه (تصاویر)

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

داستان آشنایی رییس جمهور فرانسه و همسرش هم در نوع خود جالب و خواندنی است. مکرون در سن ۱۵ سالگی در مدرسه با بریژیت تروینو به عنوان معلم زبان فرانسه (همسر فعلی اش) آشنا شد. وی معلم زبان فرانسه مکرون در مدرسه “لا پروویدانس” در شهر “آمیان” فرانسه بود. تروینو متأهل و صاحب ۳ فرزند بود.

مکرون در سن ۱۵ سالگی رابطه عاشقانه با معلم خود برقرار کرد و در سن ۱۸ سالگی آنها رسما یک زوج شدند.

والدین مکرون در ابتدا او را به پاریس فرستادند تا به این رابطه پایان دهند اما این زوج پس از فارغ‌التحصیلی نیز با هم مانند و سرانجام در سال ۲۰۰۷ به صورت رسمی با هم ازدواج کردند.

کوچک‌ترین فرزند بریژیت از همسر سابقش، ۳۰ سال سن دارد و به عنوان وکیل در کمپین انتخاباتی مکرون فعالیت می‌کند. بزرگ‌ترین فرزند وی نیز که “سپاستین” نام دارد متولد ۱۹۷۵ میلادی است و اکنون ۴۲ سال سن دارد.

جالب توجه اینکه فرزند بزرگ خانم بریژیت ۲ سال از مکرون بزرگ‌تر است و “لورانس” فرزند دوم بریژیت با مکرون هم سن است.

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

نحوه آشنایی امانوئل مکرون و همسرش

ماجرای ازدواج امانوئل مکرون با همسرش

خانم بریژیت وسواس ویژه‌ای نسبت به همسر خود دارد به طوری که در همه جلسات و نشست‌ها وی را همراهی می‌کند. زمانی که مکرون وزیر اقتصاد بوده همسرش در جلسه‌هایی که وی شرکت می‌کرد حضور می‌یافت و برنامه ملاقات‌های وی را شخصا می‌چید.

بریژیت کوچک‌ترین فرزند خانواده است و ۶ خواهر و برادر بزرگ‌تر از خود دارد. خانواده وی در شمال فرانسه یک کارخانه شکلات دارد و یک خانواده معروف و مرفه به شمار می‌آید.

مکرون و بریژیت تصمیم گرفته‌اند که فرزندی به دنیا نیاورند. مکرون در یک گفتگوی انتخاباتی گفته بود که او و همسرش با هم به این نتیجه رسیده‌اند که فرزندی نداشته باشند.
این زوج هم‌اکنون با ۳ فرزند تروینو از ازدواج قبلیش زندگی می‌کنند.

نحوه آشنایی امانوئل مکرون با همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: