مهراب قاسم خانی: من و مهران مدیری باهم ازدواج نکردیم که حالا جدا شیم

محراب قاسم خانی نوشت:

بعضى از دوستان در مورد پست هاى خاطرات من خیلى حرفاى با نمکى میزنن. فکر کردم بازم لازمه یه کم توضیح بدم.

 نکته اول: اینا اسمشون هست خاطره. هیچ هدف و منظور خاصى پشتشون نیست. اگه توى خاطراتم مهران مدیرى زیاده هم دلایل زیادى داره.

یکى این که دوسش دارم، یکى این که به خاطر سالهاى زیاد همکارى توى نصف بیشتر خاطراتم یه مهران هم هست و دیگه این که این اواخر داره کارش پخش میشه و هى یادش میفتم.  

 

نکته دوم: من تعدادى از بهترین کارایى که توشون بودم رو در کنار مهران انجام دادم و بدون مهران اون کار ها نه ماندگار میشدن و نه به اون خوبى.

مطمئن باشید من استعداد و توانایى مهران رو بیشتر از همه شماها میشناسم. 

 

نکته سوم: در مورد سریال در حاشیه تنها حرفى که میتونم بزنم اینه که خوشحالم که مهران و گروهش به تلویزیون برگشتن. مهران اندازه اش از شبکه نمایش خانگى و نهایتاً دو سه میلیون بیننده خیلى بزرگ تره.

دوستانى هم که به این کار انتقادى دارن اشکال نداره ولى کاش منصف باشن و ادب رو هم رعایت کنن.

نکته چهارم: ما و مهران با هم ازدواج نکرده بودیم که الان جدا شده باشیم. فقط به دلایل شخصى مسیر کاریمون از هم جدا شد. بدون قهر و دعوا. مهران داره کار خودش رو میکنه و ما هم کاراى خودمون رو.

 فعلاً هم هیچ کدوم برنامه اى براى کار مشترک نداریم. ممکنه هم باز یه روزى مسیرمون بخوره به هم و با هم کار کنیم. به اندازه کافى هم دوست هستیم که اگه تصمیم همچین کارى گرفتیم به هم زنگ بزنیم و احتیاجى نیست از اینجا به هم نخ بدیم.

 

 

 

 

 

 

 

نکته پنجم: احتیاج به یاد آورى بعضى از دوستان نیست. من خودم میدونم که بخش زیادى از جایگاهى که الان دارم رو مدیون کار کردن با مهران هستم. مثل خیلى دیگه از بچه ها. آدم باید کور و احمق باشه که همچین چیز واضحى رو کتمان کنه. من هم توى بهتر شدن کیفیت کار هاى مشترکمون نقش خودم رو داشتم. بازم مثل بقیه بچه ها. 

 

 

 

نکته آخر: وقتى میبینید به نفر بیشتر از بیست سال توى چنین جایگاهى تداوم داره پس مطمئن باشید لیاقتش رو داشته.

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: