بیوگرافی مهرداد صدیقیان و همسرش +تصاویر

بیوگرافی مهرداد صدیقیان Biography Mehrdad Sedighian

مهرداد صدیقیان Mehrdad Sedighian بازیگر اهل کشور ایران و متولد سال ۱۳۶۷ است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم عصر جمعه آغاز کرد. مهرداد صدیقیان در دوران تحصیل کار تئاتر را به صورت آماتور شروع کرد .

تا اینکه در همان دوران توانست سرپرست یک گروه تئاتر در مدرسه شود و در مسابقات بین مدارس رتبه اول را بدست آورد .

او بازیگری حرفه ایی را با سینما شروع کرد . در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی عصر جمعه تست داد و قبول شد . بعد از این فیلم در فیلم هایی سینمایی دیگری همچون دیوار , اتوبوس شب , حیران و … را نیز بازی کرد .

بیوگرافی مهرداد صدیقیان

بیوگرافی مهرداد صدیقیان و همسرش

زندگینامه مهرداد صدیقیان 

مهرداد صدیقیان بواسطه بازی در فیلم اتوبوس شب مورد توجه قرار گرفت . او بعد از بازی در چند فیلم سینمایی در یکی از اپیزود های سریال پرانتز باز کیومرث پور احمد به ایفای نقش پرداخت تا اولین تجربه تلویزیونی اش رقم بخورد .

سریال مدینه جدیدترین کارش در تلویزیون است . او در این سریال نقش بهمن را بازی میکند . این سریال در ایام ماه مبارک رمضان سال ۹۳ و از شبکه یک پخش می شود.

مهرداد صدیقیان در برنامه دورهمی

مهرداد صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری پیرامون سلامت و تغذیه خود گفت: به ورزش، تغذیه و خواب خود توجه دارم. بیشتر به خاطر سلامت به این مسائل اهمیت می‌دهم و لازمه بازیگری، سلامت بدن است و این دو مکمل هم هستند.

مدیری گفت: اما عاشق پیتزا هستی؟ صدیقیان پاسخ داد: خیلی پیتزا دوست دارم هر کاری برای سلامت خود انجام می‌دهم، خوردن پیتزا آن را بر هم می‌زند.

بیوگرافی مهرداد صدیقیان و همسرش

این بازیگر درباره ورود خود به عرصه بازیگری بیان کرد: از کودکی تئاتر مدرسه و غیرحرفه‌ای بازی می‌کردم. همیشه روزنامه و مجله سینمایی می‌خواندم. در خانواده ما کسی در این حوزه فعالیت نداشت اما من علاقه بسیاری داشتم تا اینکه در یکی از روزنامه‌ها آگهی تست بازیگری دیدم، بعد از تماس و هماهنگی رفتم و تست دادم یکی از آنها به من گفت که در دفتر دیگری برای پروژه‌ای تست می‌گیرند من آنجا هم تست دادم.

وی ادامه داد: فردا به من زنگ زدند و دو پروژه هم برای نقش اصلی قبول شدم. خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق برایم افتاد. با فیلم سینمایی «عصر جمعه» به کارگردانی مونا زندی و تهیه‌کنندگی جهانگیر مؤثری کار خود را شروع کردم و بعد از این فیلم در «اتوبوس شب» بازی کردم.

بازیگر سریال «مدینه» عنوان کرد: بعد از فیلم «اتوبوس شب» پبشنهاد زیادی داشتم اما زمانی بود که من از دوره نوجوانی به جوانی تغییراتی در خود می‌دیدم. در انتخاب‌های خود وسواس دارم اما اشتباهاتی هم داشتم.

البته در فیلم «اتوبوس شب» حس و حالی داشتم که بعد این سال‌ها هنوز تجربه نکردم. در ضمن من تجربه بازی کنار مرحوم شکیبایی داشتم که بهترین تجربه بازیگری من بود.

مهرداد صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری درباره اینکه عاشق شدی، پاسخ داد: عشق اول و آخر من مادرم است.

در ادامه مدیری سؤالات دیگر خود را پیرامون عاشق بودن این بازیگر مطرح می‌کرد.

همچنین، در ادامه صدیقیان از واکنش‌های خوب مردم نسبت به سریال «مدینه» گفت و اینکه در حال حاضر در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ای است.

بازیگر فیلم «ماجرای نیمروز» تعریف خود را از عاشق شدن اینگونه بیان کرد: عشق یک اتفاق بزرگ درونی است که با فیلم، آهنگ و شعر نتوانستند توصیف کنند. سخت‌ترین سوال دنیا را از من پرسیدید.

مدیری گفت: الان یک اتفاق درونی در تو است؟ چه جوری بپرسم؟ (خنده) چیزی هست که نشه توضيح داد که صدیقیان پاسخ داد: همیشه چیزی هست که نشه توضيح داد (خنده)

مهرداد صدیقیان در ادامه برنامه خودش را به بالش تشبیه کرد چرا که به خوابیدن علاقه بسیاری دارد.

این بازیگر همچنین گفت: گاهی احساس عمیق خوشبختی دارم.

مدیری در بخش پایانی مجددا درباره عاشق شدن صدیقیان سوال کرد و اصرارهای مدیری جواب داد و صدیقیان با تکان دادن سر خود به عاشق بودن خود پاسخ داد.

در پایان این برنامه، مهرداد صدیقیان یک تابلو نقاشی به موزه دورهمی تقدیم کرد.

ازدواح و همسر مهرداد صدیقیان

صدیقیان تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 

بیوگرافی مهرداد صدیقیان و همسرش

 

فیلم های مهرداد صدیقیان

ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)

زرد (۱۳۹۵)

لابی (۱۳۹۵)

پدیده (۱۳۹۵)

جاده باریک می‌شود (۱۳۹۵)

اروند (۱۳۹۴)

خماری (۱۳۹۴)

بازگشت به قبل (۱۳۹۳)

مادر قلب اتمی (۱۳۹۳)

ناخواسته (۱۳۹۲)

به تهران خوش آمدید (۱۳۹۲)

قاعده تصادف (۱۳۹۱)

یک خانواده محترم (۱۳۹۰)

تله فیلم برنده (۱۳۹۰)

پنهان(۱۳۸۹)

سپید و سیاه (۱۳۸۹)

کمتر از چند دقیقه (فیلم نیمه بلند) (۱۳۸۹)

زمهریر (۱۳۸۸)

حیران (۱۳۸۷)

سفر مرگ (۱۳۸۷)

موج سوم (۱۳۸۷)

دیوار (۱۳۸۶)

اتوبوس شب (۱۳۸۵)

عصر جمعه (۱۳۸۴)

بیوگرافی مهرداد صدیقیان و همسرش

 

سریال‌ها مهرداد صدیقیان

سقوط یک فرشته (۱۳۹۰) (شبکه یک)

مدینه (۱۳۹۳) (شبکه یک)

شاهگوش (۱۳۹۲) (شبکه نمایش خانگی)

دیوار (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۱) (شبکه یک)

حیرانی (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۱) (شبکه یک)

گنج پنهان (شبکه نمایش خانگی)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: