پز دادن ملانیا ترامپ با انگشتر الماس +عکس

پز دادن ملانیا ترامپ با انگشتر الماس باعث انتقاد رسانه های آمریکایی از او شد. ملانیا ترامپ با انگشترهای الماس عکس یادگاری گرفت!

به گزارش مجله مراحم؛ ملانیا ترامپ بانوی اول کاخ سفید تصویری از خود به اشتراک گذاشت که باعث حمله کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه ها قرار گرفت.

ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا که پیش‌تر به کار مدلینگ مشغول بود تصویری از خود در صفحه  اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که رسانه ها معتقدند هدفش به رخ کشیدن انگشتر الماسش بوده است.

همچنین ببینید: تیپ ملانیا ترامپ در کنار نخست وزیر ژاپن + تصاویر

ملانیا ترامپ با پوشیدن لباس برند و انگشتر الماس به جلوی دوربین و عکاس‌ها ظاهر شد و پوشش او انتقاد مردم و رسانه ها را برانگیخت.

پز دادن ملانیا ترامپ با انگشتر الماس

پز دادن ملانیا ترامپ,انگشتر الماس ملانیا ترامپ

انگشتر الماس ملانیا ترامپ

ملانیا با انگشتر الماس ۲ قیراطی بسیار جلب توجه کرد و رسانه ها به این موضوع انتقاد کردند.

ملانیا در مصاحبه ای با یکی از خبرنگاران گفت: متاسفانه هرکاری که میکنیم به ما اتهام جلب توجه میزنند ملانیا درباره انگشتر الماسش گفت: همسرم دونالد ترامپ این انگشتر را به من هدیه داده است و من وقتی میخواهم عکس بگیرم نمیتوانم آن را از دستم خارج کنم. ملانیا افزود: رسانه های آمریکا به جای زوم کردن روی این حاشیه ها بهتر است به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

همچنین ببینید: فاش شدن راز اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش

رسانه های امریکایی قیمت این انگشتر الماس را ۱۵۰ هزار دلار برآورد کرده اند.

 رسانه های امریکایی معتقدند که ملانیا  فقط برای پز دادن این عکس را گرفته است و نحوه ژست گرفتن او طوری است که فقط انگشترهایش دیده شوند.

همچنین ببینید: چند نکته جالب درباره همسر ترامپ +تصاویر

کاربران شبکه های اجتماعی نوشتند که او به عنوان همسر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نباید دارایی خود را به رخ مردم آمریکا بکشد و برای او واژه عقده ای را به کار بردند.

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: