پیغامی برای امریکا از سوی داعش+عکس

جیمز فولی خبرنگار ازاد امریکایی که بیشتر از ۲ سال پیش بدست داعش ربوده شده بود به تلافی حملات هوایی امریکا در عراق، سربریده شد.

گروهک تروریستی داعش شب سه شنبه ویدئویی با عنوان “پیغامی برای آمریکا” در اینترنت منتشر کرد که در آن “جیمز فولی” خبرنگار ۴۰ ساله آمریکایی که در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۲ توسط تروریست‌های سوریه ربوده شده بود، کشته و سر بریده شد.

 

یکی از عناصر داعش که صورت خود را به طور کامل پوشانده، پس از نشان دادن مراحل سر بریدن این خبرنگار آمریکایی فرد دیگری را که هویت او “استیون سوتلوف” (Steven Sotloff ) احراز شده را به طریقی مشابه در برابر دوربین حاضر کرده و می‌گوید: «اوباما! زنده ماندن این شهروند آمریکایی به تصمیم بعدی تو بستگی دارد.» سوتلوف از ژوئیه ۲۰۱۳ در سوریه ناپدید شده بود.

خانواده جیمز فولی کشته شدن وی را تأیید کرد. “دیان فولی” مادر جیمز در صفحه فیسبوک خود نوشت: «پسرم جان خود را از دست داد تا بلکه بتواند رنج مردم سوریه(که داعش بر آنها تحمیل کرده) را به جهانیان نشان بدهد.»
خواهر جیمز، پست دردناکی را توییت کرده است: «زندگی، قیمتی‌ترین دارایی هر فرد است و هیچکس نمی‌داند که ممکن است چقدر زود از انسان گرفته شود. دوستت دارم جیمز فولی. در صلح بیارام که آزاد شدی.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: