مایلی کهن: پرسپولیسی‌ها به جای بازی فحاشی می کنند! +تصاویر

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دروازه‌بان تیم پرسپولیس تنها یک قمه کم داشت تا چندین نفر را از بین ببرد.

مجله مراحم: محمد مایلی‌کهن پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان اظهار داشت: این فوتبال نبود و دائم با فحاشی در زمین مسابقه دیدیم. آنقدر فحاشی زیاد بود که جایی برای مسائل فنی باقی نگذاشت.

وی ادامه داد: سوشا مکانی فقط یک قمه کم داشت تا چند نفر را از بین ببرد. آقایان داور را وسط زمین مظلوم گیر آوردند و هر بلایی که دوست داشتند سرش آوردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه آیا با این جو بار دیگر کودکان را همراه خود خواهد آورد یا خیر،‌گفت: من غلط کنم که بار دیگرکودکان را به ورزشگاه بیاورم تا شاهد چنین جو بدی باشند.

 

ماجرا از جایی شروع شد که پاشنکو گلر ملوان روی خط کناره ۱۸ قدم صاحب توپ بود که مهدی طارمی از پشت به سمت او رفت و برای حفظ تعادلش بدن او را با دست لمس کرد و کشید. البته این کار او مستحق جریمه بود اما با توجه به کارت زرد اولی که داور به او داده و اندکی سختگیرانه به نظر می‌ رسید، خیلی از داور انتظار داشتند در قبال دادن کارت به طارمی گذشت بیشتری کند.

 

طارمی که اخراج را باور نداشت در حین خروج از زمین آرام آرام قدم برداشت و در هر قدم ناباوری خود را از اخراجش به گونه ای نشان داد در این اوضاع ناگهان داور دیدار کارت زرد را از جیب خارج کرد و آن را به سوشا مکانی گلر پرسپولیس نشان داد. با توجه به آنکه در آن صحنه بازی متوقف بود، داور نمی‌ توانست به سوشا بابت اینکه وقت بازی را کشته اخطار دهد و اخطار او به مکانی قطعا به خاطر آن بود که سوشا از دروازه فریاد بلندی زده و گفته بود که طارمی آهسته بیرون برود تا وقت بازی گرفته شود. بعد از اینکه داور به سوشا کارت زرد داد، او به سمت داور چهارم که محتوای حرف هایش را به داور وسط گفته بود رفت و با حرکت پرخاشگونه به او اعتراض کرد هر چند سرپرست پرسپولیس و همبازیان او دوره اش کردند و او را به دروازه برگرداندند اما سوشا همچنان فریاد می‌ زد چکار کردم، چکار کردم. در این لحظه او حتی به مصطفی قنبرپور کمک مربی پرسپولیس هم که او را دعوت به خویشتن داری کرد رفتار تندی داشت. به هر حال این دو کارت برای پرسپولیسی ها کمی ناعادلانه می‌ نمود.

 
مجله مراحم

 

 

حاتمی: بعضی‌ها در حد پرسپولیس نیستند

 

مهاجم سابق استقلال در پایان بازی پرسپولیس از عدم رعایت بازی جوانمردانه توسط پرسپولیسی ها انتقاد کرد.

 

او گفت: به قیمت از دست رفتن جام‌حذفی هم نباید ناجوانمردانه بازی کرد. این ها اسم پرسپولیس را خراب می‌ کنند. تی شرت پرسپولیس را با میلیون ها طرفدار به تن کرده اند اما در حد پرسپولیس نیستند. من که کارهای آنها را دیده ام به بازیکنان گفتم آخر بازی جوانمردانه بازی نکنند.

 

حاتمی درباره نحوه قضاوت داور گفت: به سوت داور و تماشاچی ربطی ندارد. وقتی که رنگ قرمز را تن ات می‌کنی باید مسوولیت این تی شرت را بپذیری. پرسپولیس باشگاه بزرگی است وباید جوانمردانه نتیجه بگیرد. 

 

او درباره اینکه آیا خودش که نیم فصل در پرسپولیس بازی کرده در حد این تیم بوده یا نه گفت: من با غیرت و جوانمردی برای پرسپولیس بازی کردم.

 


 

گرفتن پنالتی هواداران پرسپولیس را آتش زده بود!

 

مازیار زارع که از شکست تیمش برابر پرسپولیس به شدت ناراحت بود، گفت: نمی‌دانم چرا هر بار که به تهران می‌آیم هواداران پرسپولیبس علیه من شعار می‌دهند. پرسپولیس یک لیدر به اسم رضا دارد که از پشت نیمکت پرسپولیس به من فحش می‌دهد و فرار می‌کند! او اگر مرد است بیاید در هر نقطه‌ای از تهران که بخواهد با هم رودررو شویم!

زارع همچنین گفت: هر وقت تماشاگران ما علیه کسی شعار می‌دهند محروم می‌شوند اما هواداران پرسپولیس همیشه به من فحش می‌دهند و اتفاقی نمی‌افتد. من می‌گویم فحش می‌دهند، ناز شستشان! حداقل محروم‌شان کنید. فکر می‌کنم پنالتی که پارسال از آنها گرفته بودم، آتش‌شان زده بود!

 


 

استیلی: پرسپولیسی ها نباید فحاشی کنند

 

حتی اگر هواداران ملوان هم بی احترامی را شروع کرده باشند، تماشاگران پرسپولیس نباید به بازیکنانی که برای این تیم زحمت کشیده بودند، بی احترامی می‌ کردند. من هرگز این مسائل را قبول ندارم ضمن اینکه تماشاگران ما اصلا سوشا مکانی را تحریک نکردند که او آن حرکات را انجام داد و واقعا برای من جای سوال داشت. به هر حال قبول دارم فحاشی از سمت هر یک از طرفداران دو تیم بود کار اشتباهی است اما من فکر می‌ کنم مازیار زارع سال ها برای پرسپولیس زحمت کشیده است و حقش نیست با او اینطور برخورد شود.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: