مایلی کهن با دستبند به زندان رفت + تصاویر

مجله مراحم: این پیشکسوت فوتبال امروز در حالی که دستبند بر دست داشت به اوین منتقل شد. البته مامور کلانتری نمی خواست به او دستبند بزند اما مایلی کهن به او گفت که این کار را انجام دهد و درنهایت این چهره سرشناس فوتبال ایران با دستبند به زندان اوین منتقل شد.
وکیل‌مدافع علی دایی گفت: در صورتی که مایلی‌کهن عذرخواهی کند، علی دایی به او رضایت می‌دهد.

عسگری پیش‌بین در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صحت دارد که علی دایی گفته در صورت اظهار ندامت مایلی‌کهن، به او رضایت می‌دهد؟ گفت: بله، ما همیشه آمادگی این موضوع را داشته‌ایم. ایشان اگر عذرخواهی کنند آقای دایی رضایت می‌دهند منتهی متاسفانه ایشان تاکنون نه تنها این کار را نکرده‌اند، بلکه بر مبنای رویه قبلی خود ج***‌اند.

وی ادامه داد: ما فکر نمی‌کردیم ایشان کار را به جایی برساند که بحث زندان مطرح شود. ما گمان می‌کردیم مانند دفعات قبلی کسی را واسطه می‌کنند یا مانند وقتی که آقای دایی سرمربی تیم ملی شده بودند، به مغازه آقای دایی رفته بودند و در برنامه تلویویزنی عذرخواهی کردند، این بار هم اظهار ندامت می‌کنند.

وکیل مدافع علی دایی گفت که موکلش واقعا دنبال این نبوده که مایلی‌کهن را زندانی کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طبق صحبت‌های علی پروین تلاشی برای اخذ رضایت از علی دایی نشده است؟ گفت: فعلا در حد حرف است و حداقل تاکنون کسی با من که در این خصوص تام‌الاختیار هستم بحثی نکرده است، البته برخی از دوستان از بعد تبلیغی حرف‌هایی زده‌اند اما ما فعلا چیزی ندیده‌ایم.

پیش‌بین درباره جزئیات انتقال مایلی‌کهن به زندان، گفت: ایشان را از دادسرا خواسته بودند و من را هم خواسته بودند که اگر او نیامد حکم جلب بگیریم، ولی ما پیگیری نکردیم و ایشان هم خودش را معرفی کرده بود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: