تمرین بسیج برای مبارزه با اغتشاش (تصاویر)

رزمایش مدافعان ولایت با اعلام رمز «محمد رسول الله صلی الله علیه و آله» توسط سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین همزمان با هفت استان کشور در بیرجند برگزار شد.
 
 
 
در این رزمایش که روز گذشته در منطقه عملیاتی بیدخت بیرجند برگزار شد، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور، فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، معاونین استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.
 
 
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در این مراسم ضمن ارتباط با فرماندهان سپاه در استانهای “خراسان رضوی، کرمان، هرمزگان، کهکیلویه و بویراحمد، تهران و مرکزی” از طریق ویدئوکنفراس، از آنها خواست گزارش کوتاهی از آمادگی نیروهای حاضر در رزمایش ارائه دهند.
 
 
 
سردار محمدرضا نقدی همچنین با اعلام رمز «محمد رسول الله صلی الله علیه و آله» دستور آغاز رزمایش در استانهای مذکور را صادر کرد.
 
 
 
مجله مراحم: این رزمایش شامل شش عملیات امداد و نجات، مقابله با اغتشاشات، پدافند غیرعامل، دفاع ثابت منطقه‌ای، دفاع از کوی و برزن و عملیات‌های ضد هلی و بر مبنای آموزش و آمادگی گردان‌های بسیج و مقابله با تهدیدات فرضی دشمنان فرامنطقه‌ای انجام شده است.
 
 
 
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: