محمد یاوری: به کارگردان سریال «خاطرات یک خون آشام» جواب رد دادم

 

محمد یاوری گفت: به دلیل برخی مسایل پیش آمده در دو سه روز اخیر، قید بازی در سریال «خاطرات یک خون آشام» را زدم!

مجله مراحم: خواننده شناخته شده موسیقی پاپ به بانی فیلم گفت: چند روز پیش خبر قطعی شدن حضورم و عقد قرارداد برای بازی در سریال «خاطرات یک خون آشام» را به روزنامه بانی فیلم دادم و اینکه از یک ماه و نیم دیگر فیلمبرداری آن در آریزونا آغاز خواهد شد. با این وجود طی دو سه روز گذشته مسائلی پیش آمده که ترجیح  دادم فعلا از قبول این پیشنهاد از طرف سازندگان سریال مذکور خودداری کنم.
او افزود: در این چند روز به این ارزیابی رسیدم که فعلا شرایط و فضا برای قبول چنین پیشنهادی مساعد نیست و از آن صرف نظر کردم.
او همچنين به باني فيلم گفت: از سال ۸۶ به سمت خوانندگی رفتم و خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل اینکه صدایم شبیه صدای محسن چاووشی بود، معروف شدم. در این مدت هم دو آلبوم روانه بازار کردم، آلبوم‌های «گریه نکن» و «نگرانتم» البته زمانی که شبکه ایران موزیک افتتاح شده بود، ویدئوهای آن از این شبکه پخش می‌شد و باعث شد معروف‌تر شوم. سال ۹۰ هم در اریکه ایرانیان کنسرت برگزار کردم و بعد از یک وقفه‌ای که خودخواسته درکار ایجاد کردم، تا سال ۹۴ آلبوم دومم را ارائه ندادم. سال ۹۳ کنسرت برگزار کردم و حدود بیست روز پیش آلبوم دومم را ارائه دادم.
او در زمینه تجربيات خود در عرصه بازیگری توضيح داد: ۳ـ ۲ تله فیلم بازی کردم. یکی از آنها زندگینامه خودم بود به نام «گریه نکن» که نام فیلم، نام یکی از ترک‌های آلبومم هم بود.
یک تله فیلم هم به نام (نامیرا) برای دفاع مقدس کار کردم و تیتراژ آن را هم خواندم.
یادآور می شود؛ خواننده آلبوم‌های «گریه نکن» و «نگرانتم» اواخر هفته گذشته به بانی فیلم گفته بود: درباره نقشی که در این سریال بازی می‌کنم، باید بگویم نقش جوانی به نام جیسون است که وارد دار و دسته آنها می‌شود. من از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و با زبانشان آشنا هستم. اینکه چطور شد که برای سریال «خاطرات یک خون آشام» انتخاب شدم، من دوستی خارج از ایران دارم که بازیگر هالیوود است. در فیس بوک با هم در ارتباط هستیم. شنیدم که سر یک کار جدید است و به من پیشنهاد داد تا عکسم را برایش بفرستم. چون یک بازیگر با چهره شرقی برای این سریال نیاز داشتند. بنابراین عکسم را فرستادم و سال گذشته هم یک صحبت هایی در اینباره شد اما من جدی نگرفتم. تا اینکه شانس در خانه ما را زد و چند روز پیش خبر قطعی شدن حضورم را در این سریال شنیدم. قرارداد هم بستم و از یک ماه و نیم دیگر فیلمبرداری در آریزونا آغاز خواهد شد. البته من ۱۱ خرداد می‌روم. بخشی از فیلمنامه را خواندم و هنوز فیلمنامه کامل را مطالعه نکرده‌ام. دغدغه و عشق اصلی من موسیقی است، ولی وقتی یک فرصت اینترنشنال برای هر کسی فراهم می‌شود، فکر نمی‌کنم کسی دست رد به چنین پیشنهادی بزند.
یادآور می شود سریال خاطرات یک خون‌آشام (The Vampire Diaries) یک مجموعه تلویزیونی فراطبیعی درام است که توسط کوین ویلیامسون و جولی پلک بر اساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام، به نوشته ال جی اسمیت ساخته شده است. تاکنون پنج فصل از این مجموعه در شبکه سی‌دابلیو پخش شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: