عجیب و غریب ترین ورزش های جهان +عکس

مجله مراحم: همه ورزش‌ها جذابیت‌های خودشان را دارند؛ آنقدر که اگر در آن حرفه‌ای هم نباشیم، گاهی به انجام آن می‌پردازیم و یا از تماشاچی‌های پر و پاقرص آن رشته ورزشی می‌شویم. در این میان اما ورزش‌های عجیب و غریبی وجود دارند که کمتر نامشان را شنیده‌ایم و از آن‌ها کمتر می‌دانیم. ورزش‌هایی عجیب و تعجب برانگیزی که در اینجا به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم؛

اسکی روی سنگ و کلوخ
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

متداول‌ترین نوع اسکی که همه ما آن را می‌شناسیم اسکی روی برف است. اما یک نوع دیگری از اسکی هم وجود دارد که به آن اسکی روی سنگ و کلوخ گفته می‌شود. اسکی روی سنگ‌ها و کلوخ‌های صخره قطعا جذابیت‌هایی دارد که اسکی روی برف ندارد. این ورزش در کشورهایی که کوهستان های پوشیده از برف ندارند، بسیار رایج است. در کشور اتریش مردم به این ورزش علاقه زیادی دارند.

لگد زدن به ساق پا

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

 
ورزش خشن و در عین حال مهیّجی است. مسابقه دهندگان با شدت ساق پای هم را مورد اصابت قرار می‌دهند. کشنده نیست اما احتمال شکسته شدن ساق پا بسیار بالاست.

مسابقات قهرمانی پرتاب
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

در این مسابقه به جای نیزه و… از پرتاب اشیای ریز مثل نخود فرنگی یا ساچمه استفاده می‌شود که در نوع خود بسیار عجیب است.

خوردن فست فود در حد جنون
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

یک شکم خالی و صد‌ها نوع از فست فود که باید در مدت زمان اندکی خورده شود. در ظاهر مسابقه خوب و خوشمزه‌ای به نظر می‌رسد اما همین مسابقه و به اصطلاح ورزش خوش خط و خال بسیاری از شرکت کنندگان را روانه گورستان کرده است.

اتو کردن لباس در زیر آب با اعمال شاقّه
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

اتو کردن لباس در شرایط عادی خودش نوعی هنر به حساب می‌آید، تصور کنید که کسی بخواهد این کار را در زیر آب و در حال دست و پنجه نرم کردن با امواج لجوج دریا انجام دهد. در نتیجه حق برنده یک جایزه شایسته است.

کشتی پا‌ها
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

این مسابقه بیشتر آدم را یاد بازی‌های دوران بچگی می‌اندازد. در این مسابقه عجیب انگشتان پا با هم کشتی می‌گیرند. قرمز شدن و ضرب دیدگی انگشتان پا از پیامدهای احتمالی این مسابقه عجیب است.

المپیک گل و لای

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

 
این یک بازی گروهی است که در آلمان طرفداران زیادی دارد. میدان مسابقه جایی پر از گل و لای است.

مشت زنی شطرنجی
 

عجیب و غریب ترین ورزش های جهان

در این مسابقه مشت زنی ذهن به جای عضلات فعالیت می‌کند. این مسابقه هم از عجیب‌ترین مسابقات ورزشی جهان است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: