مداح حدادیان در اکران فیلم “سر به مهر”

فیلم “سربه مهر” ساخته هادی مقدم دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی با حضور عوامل این فیلم و چهره‌های از جامعه مداحان و سیاستمداران و اهالی سینما اکران شد.
 
فیلم سینمایی “سر به مهر” به کارگردانی هادی مقدم‌دوست شامگاه جمعه اول آذر ماه ساعت ۱۹ در سینما فلسطین در یک اکران خصوصی نمایش داده شد.
 
در این مراسم حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مجلس، حجت‌الاسلام بهرامی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، حجت‌الاسلام واحدی معاون فرهنگی ارتش، سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا، احسان محمدحسنی مدیر موسسه اوج، گلعلی بابایی رییس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس، علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر، محمد حمزه‌زاده معاون هنری حوزه هنری، سعید حدادیان و حاج علی قربانی دو تن از مداحان کشور و همچنین عوامل این فیلم از جمله کارگردان، محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده، آرش مجیدی، خاطره اسدی به همراه سایر عوامل فیلم و همچنین سینماگرانی چون ابوالقاسم طالبی، رضا توکلی و … حضور داشتند.
 
لیلا حاتمی بازیگر نقش اول فیلم “سر به مهر” از جمله چهره های غایب مراسم اکران فیلم بود.
 
حدادیان مداح اهل بیت بعد از این مراسم با محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده “سر به مهر” سخن گفت و سایر مهمانان نیز نظرات خود را به مقدم‌دوست کارگردان فیلم رساندند.
 
ابوالقاسم طالبی درباره این فیلم به خبرنگار مهر عنوان کرد: من دست مقدم‌دوست را می‌بوسم چون در اولین کارش با شجاعت یک موضوع مغفول مانده را به صورت لطیف بیان کرد و امیدوارم صدمین کارش هم مثل اولین اثرش باشد و روشنفکران اذیتش نکنند.
 
فیلمنامه “سر به مهر” را حمید نعمت الله و هادی مقدم دوست نوشته اند که روایت داستان دختر تنها و خسته‌ای است که برای رسیدن به خواسته‌ای به نماز خواندن روی می‌آورد و در این مسیر دچار تحولات زیادی می‌شود و …
 
فیلم سینمای “سر به مهر” در دومین جایزه گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان فیلم‌ شایسته تقدیر انتخاب شد. همچنین این فیلم توانست سیمرغ بلورین بخش کارگردانی نگاه نو -مسابقه فیلمسازان اول را توسط هادی مقدم دوست دریافت کند. تصاویر “کافه سینما” و خبرگزاری مهر را از این نشست می بینیم: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: