فیلم غرق شدن یک خانواده در سیل

فیلم غرق شدن یک خانواده در سیل و فیلم دلخراش از غرق شدن یک خانواده را در سیل مشاهده میکنید.

فیلم غرق شدن یک خانواده در سیل

ویدئویی در شبکه های مجازی به تازگی منتشر شده که یک خانواده در اندونزی به شکل دلخراشی در میان رودخانه غرق میشود!

همه میدانیم که بعد از باران رودخانه ها خروشان میشود و هر لحظه امکان خطر سیل در روستاهای مجاور رودخانه وجود دارد ولی با این وجود برخی مردم این هشدار را نادیده میگیرند و با بی احتیاطی حتی وارد روخانه میشود و که در نهایت موجب حوادث بسیار بدی خواهد شد.

در یک از روستاهای مجاور رودخانه در اندونزی بر اثر شدت باران روزهای گذشته رودخانه ها خروشان شده و کم کم شدت فشار رودخانه افزایش میابد.

فیلم غرق شدن یک خانواده در سیل

برخی از مردم روستا که برای زندگی روزمره مجبورند از این رودخانه عبور کنند از اتفاقی که قرار است بر سرشان بیاید بی خبر هستند.

تعدادی از اهالی روزستای مجاور رودخانه برای رفتن به شهر مجبورند که در میان رودخانه عبور کنند که گمان میکنند آب رودخانه باز هم همانند روزهای گذشته آرام است.

در حین عبور از رودخانه یک خانواده بر اثر شدت فشار آب نمیتوانند به راه خود ادامه دهند و در وسط رودخانه می مانند که به خیال خودشان شدت آب کمتر شود.

اما بر خلاف تصورات آنها شدت آب افزایش میباشد و آنها را به طرز دلخراشی غرق میکند.

در ادامه این ویدئو را مشاهده کنید.

فیلم غرق شدن یک خانواده در سیل

 دانلود فیلم بلعیده شدن یک خانواده در سیل

در روستاهای مجاور رودخانه در اندونزی همیشه شاهد اینگونه اتفاقات بوده ایم و  اندونزی بیشترین آمار تلفات ناشی از سیل را در رودخانه ها دارد و سالانه بیش از ۲۰۰ نفر در اندونزی بر اثر سیل جان خد را از دست میدهند.

فیلم غرق شدن یک خانواده در سیلفیلم غرق شدن یک خانواده در سیل

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: