مسلمان شوید وگرنه باید مالیات بدهید! +عکس

 
مجله مراحم

 زندانیان خشن‌ترین زندانهای انگلیس از ترس تهدید زندانیان افراطی، به آنها مالیاتی تحت عنوان “جزیه” می‌پردازند.
 
 مسئولان اخیراً متوجه شده‌اند که زندانیان داعشی در زندانهای انگلیس در چهار زندان این کشور از زندانیان جزیه دریافت می‌کنند.
 
مجله مراحم:این اخبار هولناک را نتایج کار تیم تحقیق و تفحصی که برای بررسی خطر افراط‌گرایان در زندانهای انگلیس توسط مایکل گوو، وزیر دادگستری، تشکیل شده بود، برملا کرده است.
 
این تحقیقات که از آگوست سال پیش آغاز شده، نشان می‌دهد که زندانیان با تهدیدهای خشن وادار شده‌اند که بین پرداخت پول و گرویدن به عقاید آنها یکی را انتخاب کنند.
 
زندانیان اغلب برای پرداخت جزیه به افراط‌گرایان از توتون و سایر اقلامی که به زندان قاچاق می‌شود استفاده می‌کنند.اما برخی از قربانیان جزیه می‌گویند که مجبورشان کرده‌اند تا از خانواده و دوستان پول بگیرند و جزیه بپردازند.
 
یکی از منابع دولتی می‌گوید که این مالیات‌گیری از اقدامات داعش الهام گرفته شده است. این گروه تروریستی ثروتمند از غیرمسلمانان در عراق و سوریه جزیه می‌گیرد.
 
این منبع به اکسپرس گفت: “این بدعت خطرناکی است و این پیام را به زندانیان غیرمسلمان می‌فرستد که تروریست‌های افراطی قرار است زندان را بر مبنای قوانین خود اداره کنند.”
 
برخی از زندانیان حتی تحت فشار قرار گرفته‌اند که به اسلام تغییر دین دهند تا به آنها اجازه داده شود که دوران زندان راحت‌تری را بگذارند.
 
تیم تحقیق، زندانهای بلمارش، لانگ لارتین، وودهیل، و وایتمور را بررسی کرده‌اند. همۀ اینها زیر مجموعۀ زندانهای کلاس A طبقه‌بندی می‌شوند و مجموعاً ۲۶۳۳ زندانی دارند.

مالیات‌گیری داعشی‌ها از زندانیان انگلیس!
زندان بلمارش

 
زندان بلمارش سابقاً محل زندانی شدن چندین شخصیت رده‌بالا نظیر ابو قتاده بوده است. او پیش از آنکه به اردن دیپورت شود در اینجا نگه‌داری می‌شد.
 
استیو گیلیان، رییس انجمن افسران زندانف می‌گوید که زندانهای سراسر انگلستان در حال حاضر به مشکل رادیکالیزه شدن زندانیان مواجه هستند.”
 
او می‌گوید: “زندانیان بعضاً مورد تهدید و ارعاب قرار می‌گیرند تا مسلمان شوند و اگر چنین نکنند، مورد حمله قراَر خواهند گرفت.”
 

مالیات‌گیری داعشی‌ها از زندانیان انگلیس!
ابوقتاده

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: