همسر ناصر حجازی در مراسم ترحیم هادی نوروزی +عکس

همسر زنده یاد ناصر حجازی: وقتی همسر نوروزی را دیدم آتش گرفتم

همسر زنده یاد ناصر حجازی گفت:در زمان درگذشت ناصر  هواداران پرسپولیس و پیشکسوتان و بازیکنان این باشگاه کنار ما بودند و امیدوارم خانواده هادی در آینده فراموش نشوند.

بهناز شفیعی،در گفت و گویی درباره حضورش در مراسم ترحیم هادی نوروزی اظهار داشت:از دست دادن شریک زندگی خیلی سخت و دشوار است به ویژه اگر فردی که دار فانی را وداع گفته باشد در سن پایین باشد.هادی نوروزی در ۳۰ سالگی درگذشت و کل کشور داغدار شدند.من وقتی همسرش را امروز دیدم واقعا آتش گرفتم.

وی ادامه داد:نوروزی در زمان حیات و پس از درگذشت ناصر هم خیلی  لطف داشت.امیدوارم روحش در آرامش باشد.ایرانی ها یک حسن دارند و آن این است که در غم همیشه کنار هم هستند.شاید در شادی چنین اتفاقی رخ ندهد اما در غم ها کنار هم هستیم.در زمان درگذشت ناصر  هواداران پرسپولیس و پیشکسوتان و بازیکنان این باشگاه کنار ما بودند و امیدوارم خانواده هادی در آینده فراموش نشوند.

شفیعی درباره طرحی که یکی از کاریکاتوریست ها با عنوان سلفی بهشتی کشیده بود و حجازی و نوروزی هم در آن قرار داشتند گفت:فکر می کنم طرح خیلی قشنگی بود.چند عزیزی که دست شان از زندگی کوتاه شده است کنار هم قرار داشتند.فکر می کنم در واقعیت هم اینطور باشد و این عزیزان کنار هم هستند.

وی درباره اینکه گفته می شود آتیلا حجازی برای همیشه از ایران رفته است اظهار داشت:نه،اینطور نیست.آتیلا به طور حتم به ایران بازمی گردد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: