دستفروشی ورزشکاران و تصاویر دستفروشی قهرمانان ورزش ایران

دستفروشی ورزشکاران و تصاویر دستفروشی قهرمانان ورزش ایران

قهرمان رشته پاور لیفتینگ آسیا در کنار خیابان بساط می‌کند. دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان، در خیابان سمبوسه می‌‌فروشد. مربی تیم ملی کریکت ایران کنار خیابان بنزین می‌فروشد. قهرمان پاراالمپیک سال ۲۰۱۳ کنار خیابان سیگار می‌فروشد.

مجله مراحم: خبرگزاری “مهر” در گزارشی نوشت امید ستایش‌ پور متولد ۱۳۶۶ از قهرمانان رشته پاور لیفتینگ است که مدال‌های زیادی از بازی‌های کشوری و آسیایی در کارنامه خود دارد، اما به دلیل بی مهری مسئولان، برای گذاران زندگی مجبور به دستفروشی در کنار خیابان شده است.

امید ستایش‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره روزی گفته که ماموران در خیابان خیام قزوین ضمن توهین به وی بساطش را جمع کرده و با خود برده بودند، و در مقابل ادعایش که از قهرمانان کشور است، ماموران با تمسخر گفته‌اند مدال که برایت نان و آب نمی‌شود.

دستفروشی ورزشکاران,دستفرشی امید ستایش‌پور دستفروشی ورزشکاران و تصاویر دستفروشی قهرمانان ورزش ایراندستفروشی ورزشکاران,دستفرشی امید ستایش‌پور

 

دستفروشی مجتبی مرادی دستفروشی ورزشکاران

این فرد که در دزفول کنار خیابان سمبوسه می‌فروشد، مجتبی مرادی است که در سال ۱۳۹۰ در مسابقات کشتی آزاد جهان موفق شد مدال برنز را به دست بیاورد.
مجتبی مرادی درباره اردوهای تیم ملی کشتی گفته «برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.» مجتبی مرادی گفته: «من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می‌کنیم».

دستفروشی ورزشکاران,سمبوسه فروشی مجتبی مرادیدستفروشی ورزشکاران و تصاویر دستفروشی قهرمانان ورزش ایران دستفروشی ورزشکاران,سمبوسه فروشی مجتبی مرادی

 

دستفروشی محمد یوسف رئیسی

به گزارش خبرگزاری مهر، این فرد که در نیک‌شهر سیستان و بلوچستان کنار خیابان در بطری بنزین می‌فروشد، محمد یوسف رئیسی، کاپیتان سابق تیم ملی کریکت بزرگسالان ایران و سرمربی تیم ملی کریکت ایران است.
محمد یوسف رئیسی به خبرگزاری مهر گفته: «ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢ‌ﻫﺎﯼ ﻣﻨﺘﺨﺐ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۸۶، ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ کریکت ﺯﯾﺮ ۱۷ ﺳﺎﻝ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎل‌های ۲۰۰۸ ﻭ ۲۰۰۹ ، ﺍﺧﺬ ﻣﺪﺭﮎ ﺩﺍﻭﺭﯼ ﮐﺮﯾﮑﺖ ﺩﺭﺟﻪ یک ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۱ از ﮐﺸﻮﺭ ﺳریلانکا و کاپیتانی تیم ملی بزرگسالان کشور از جمله افتخاراتی است که برای من باعث عزت شد، اما آب و نان نداشت.»

دستفروشی ورزشکاران,دستفروشی محمد یوسف رئیسیدستفروشی ورزشکاراندستفروشی ورزشکاران,دستفروشی محمد یوسف رئیسی

 

دستفروشی صادق پاکدامن

این فرد که در خیابان‌های برازجان کنار خیابان فلافل می‌فروشد، صادق پاکدامن، عضو تیم ملی نجات غریق ایران است که در مسابقات جهانی “ادلاید” مدال طلای این رشته را بر گردن آویخت.
صادق پاکدامن پس از مصدومیت مورد حمایت قرار نگرفت و اکنون برای گذران زندگی فلافل فروشی می‌کند.
صادق پاکدامن درباره اردوهای تیم ملی گفته: «برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی حداقل باید مبلغی در حدود پنج میلیون ریال هزینه کنم که این مبلغ را از همین شغل به دست آورده و در اردوها هزینه می‌کنم.»
صادق پاکدامن چندین مقام قهرمانی کشور و مدال طلای جهانی در رشته نجات غریق را دارد.

دستفروشی ورزشکاران,دستفروشی صادق پاکدامندستفروشی ورزشکاران و تصاویر دستفروشی قهرمانان ورزش ایران دستفروشی ورزشکاران,دستفروشی صادق پاکدامنسمبوسه فروشی صادق پاکدامندستفروشی ورزشکاران,سمبوسه فروشی صادق پاکدامن

 

سیگار فروشی سجاد پیرآقا یارچمن

این فرد که در تبریز کنار خیابان سیگار می‌فروشد، سجاد پیرآقا یارچمن، قهرمان پاراالمپیک سال ۲۰۱۳ است.
سجاد پیرآقا یارچمن در المپیک ناشنوایان ۲۰۱۳ توانست مدال نقره پرتاب دیسک رشته‌ی دو میدانی را برای تیم ملی ایران کسب کند.
سجاد پیرآقا یارچمن به رسانه‌های ایران گفته: «من پرچم ایران را در المپیک به اهتراز در آوردم و برای این مملکت افتخارآفرینی کردم اما کسی از من تقدیر نکرد.»

این فرد فرشاد درکه، قهرمان ﮐﯿﮏ ﺑﻮﮐﺲ ایران است که حالا “ﺟﺎﯼ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﺯﯾﺮ ﺳﯿﻨﮏ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﯾﮏ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﻓﺴﺖ ﻓﻮﺩ ﻓﺮﻭﺷﯽ” است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، حکم قهرمانی جهان فرشاد درکه در سومین دوره فستیوال هنرهای رزمی در سال ۲۰۱۲ صادر شده است. بنا بر این گزارش، پس از قهرمانی، او مدت‌ها کارتن‌خواب بوده است.

دستفروشی ورزشکاران,سیگار فروشی سجاد پیرآقا یارچمن دستفروشی ورزشکاران,سیگار فروشی سجاد پیرآقا یارچمندستفروشی ورزشکاران,سیگار فروشی سجاد پیرآقا یارچمن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: