جوان ایرانی که ۱۵ روز بعد از ازدواجش دستانش قطع شد +تصاویر

مجله مراحم: علی تیموری دانشجویی ۲۲ ساله است که متاسفانه ۱۵ روز پس از مراسم نامزدی ، در حالیکه مشغول کار آرماتور بندی ساختمان بوده، دچار برق گرفتی با برق فشار قوی می شود و پزشکان مجبور به قطع هر دو دست او می شوند.امکانات مالی خرید دست مصنوعی برای علی وجود ندارد.

 

نامزد علی پس از حادثه و قطع دستان وی نیز همچنان عاشقانه او را دوست دارد و جای دستان علی را در انجام امور شخصی‌اش گرفته است .

 

 

مجله مراحم

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه دولتی بجنورد در طرحی با اسم بنی آدم در تلاش هستند با جمع آوری کمک های مردمی این هزینه را تامین کنند . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
علی ساکن شهر مشهد و دانشجوی شهر بجنورد است. در دانشگاه و خوابگاه نیز دوستانش  برای انجام بسیاری از امور شخصی جای دستان علی را گرفته اند . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه دولتی بجنورد در طرحی با عنوان  “بنی آدم” در تلاش هستند با جمع آوری کمک‌های مردمی هزینه تهیه دو دست مصنوعی برای علی را تامین کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
امکان تهیه و اتصال دست مصنوعی که علی بتواند امور حداقلی خود را انجام دهد وجود دارد ، اما خرید و اتصال این دستها برای علی و پدرش که کارگری ساده است به هیچ وجه امکان پذیر نیست . گذشت زمان ممکن است امکان اتصال دست مصنوعی را به شبکه عصبی بدن علی از بین ببرد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که قصد کمک دارند با روابط عمومی خبرگزاری تسنیم تماس بگیرند ۰۲۱۴۲۱۳۹۶۲۰
 
 
 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: