افشاگری جدید درباره قالیباف

افشاگری جدید درباره قالیباف توسط حافظی رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران

عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران دست به افشاگری درباره قالیباف زد و ادعایی را بر علیه شهردار تهران عنوان کرد.

حافظی رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران ادعا کرد که قالیباف از هزینه شهرداری برای تبلیغات خود استفاده میکند.

دو هفته قبل ۵۰ نفر از یکی از استان‌های کشور به تهران آمده و در هتل هویزه مستقر شده‌اند که کارهای ستاد انتخاباتی قالیباف را انجام دهند… هزینه اقامت آنها از سوی شهرداری پرداخت شده است”

افشاگری جدید درباره قالیباف

افشاگری جدید درباره قالیباف

تبلیغات قالیباف با پول شهرداری

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با ادعای اینکه قالیباف از ظرفیت‌های شهر و شهرداری در راستای کارهای انتخاباتی‌اش استفاده می‌کند، عنوان کرد:

دو هفته قبل ۵۰ نفر از یکی از استان‌های کشور به تهران آمده و در هتل هویزه مستقر شده‌اند که کارهای ستاد انتخاباتی قالیباف را انجام دهند، این در حالی است که هزینه اقامت آنها از سوی شهرداری پرداخت شده است و جالب است بدانید که ساختمان ستاد شهردار تهران در خیابان مطهری فیبر نوری‌اش از سوی یکی از پیمانکاران شهرداری نصب شده که گواه این است که قالیباف از ظرفیت‌های شهر و شهرداری در راستای کارهای انتخاباتی‌ خود استفاده می‌کند.

رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران همچنین درباره جابه‌جایی معاونان شهردار طی چند ماه اخیر گفت: این جابه‌جایی‌ها بازی شطرنج شب انتخابات است و تعجب‌برانگیزتر اینکه معاون خدمات شهری بدون هیچ سابقه فرهنگی به معاونت فرهنگی می‌رود، معاونتی که بودجه‌هایش به‌طور قطعی تخصیص داده می‌شود و چون در حوزه فرهنگی است هیچ کدام از اقداماتش سند نمی‌خواهد.

او در مورد مساله واگذاری املاک به افراد خاص با بیان اینکه تخلف محرز و مبین است، تصریح کرد: به شهرداری اجازه داده شده بود که تخفیف‌ها به تعاونی‌های مسکن داده شود نه به افراد و این تخلف محرز است و باید به آن رسیدگی شود. او با اشاره به اینکه باید از شهرداری عذرخواهی کنم گفت: چندی پیش اعلام کردم که شهرداری مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان به معاونانش کمک هزینه خرید مسکن داده است، اما حالا از شهرداری عذرخواهی می‌کنم که چراکه در بررسی‌ها متوجه شدم که بازپرداختی در کار نیست و شهرداری این مبلغ را به معاونانش هبه می‌کند.

افشاگری جدید درباره قالیباف

منبع: ایسنا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: