دانلود فیلم نوح ۲۰۱۴ + زیرنویس فارسی فیلم حضرت نوح

دانلود فیلم نوح ۲۰۱۴ + زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نوح

دانلود فیلم Noah 2014  با کیفیت ۷۲۰p بلوری خارق العاده

دانلود فیلم نوح

نام فیلم : نوح – Noah 2014

محصول : ۲۰۱۴ امریکا

کیفیت : BluRay 1080p / BluRay 720p

کارگردان: Darren Aronofsky

خلاصه داستان : فیلم برگرفته از داستان «نوح» است که در آن کل جهان قرار است به زیر آب برود و در این میان شخصی به نام «نوح» (راسل کرو) کشتی بزرگی را میسازد و از تمامی حیوانات یک جفت را سوار میکند تا مانع منقرض شدن نسل آنها شود!

دانلود فیلم نوح

دانلود زیرنویس فارسی:
در صورت تمایل میتوانید از زیرنویس فارسی این فیلم استفاده کنید برای دانلود اینجا کلیک کنید
راهنمای استفاه از زیرنویس فارسی: فیلم را با برنامه km Player پخش کنید سپس فایل زیرنویس را بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و بعد روی فیلم (که در حال پخش است) بکشید (درگ کنید)

کیفیت BluRay 1080p با حجم ۲ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

کیفیت BluRay 720p با حجم ۱ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

لینک های غیر مستقیم دانلود:

دانلود از سرور UploadKadeh 

دانلود از سرور UploadBoy

دانلود از سرور Expressleech 

دانلود از سرور RioUpload

دانلود از سرور UploadBaz

دانلود فیلم نوح ۲۰۱۴ + زیرنویس فارسی فیلم حضرت نوح

راهنمای دانلود:

 UploadKadeh : در پایین صفحه روی گزینه Free Download کلیک کنید

 UploadBoy :روی گزینه دانلود سرعت پایین کلیک کنید. (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که باید چند ثانیه صبر کنید تا گزینه Create Download Link فعال شوند. روی گزینه Create Download Link  کلیک کنید تا لینک دانلود ساخته شود.

UploadBaz : در پایین صفحه روی گزینه Free Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

  RioUpload : روی گزینه Free Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) وارد صفحه ای میشود که با کلیک روی گزینه Download File لینک دانلود نمایش داده میشود.

Expressleech : روی گزینه Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: