ادای احترام اوباما به قربانیان حملات پاریس +تصاویر

باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا که به منظور شرکت در اجلاس بررسی تغییرات اقلیمی زمین به پاریس سفر کرده است شب گذشته به همراه فرانسوا اولاند همتای فرانسوی خود در محل یادبود حملات تروریستی اخیر پاریس حضور یافت و به قربانیان این حملات تروریستی ادای احترام کرد.
 
مجله مراحم:  باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا بلافاصله پس از ورود به پاریس به همراه فرانسوا اولاند، همتای فرانسوی‌اش و آن هیدالگو، شهردار پاریس به محل یابود حملات تروریستی ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ رفت و با اهدای یک شاخه گل به قربانیان این حملات ادای احترام کرد.

 
وی که قراراست در نشست تغییرات جوی حضور یابد، مراتب همدردی و همچنین همبستگی آمریکا را با مردم فرانسه پس از حملات ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ ابراز کرده است. در این حملات ۱۳۰ تن جان خود را از دست دادند.
 
رییس جمهوری آمریکا با همتای فرانسوی خود در جریان دیداری که اخیرا در واشنگتن صورت گرفت توافق کردند تا عملیات نظامی را علیه داعش در عراق و سوریه تسریع کرده و به تبادل اطلاعاتی در باره این تهدیدهای داخلی بپردازند.
 
اوباما قرار است تا روز سه شنبه در پاریس بماند تا در نشست تغییرات جوی شرکت کند و با رهبران سایر کشورهای جهان که در این نشست حاضر می شوند، دیداری داشته باشد.
 
مجله مراحم
 
تصاویر/ اوباما در محل حملات پاریس
 
تصاویر/ اوباما در محل حملات پاریس
 
تصاویر/ اوباما در محل حملات پاریس
 
تصاویر/ اوباما در محل حملات پاریس
 
تصاویر/ اوباما در محل حملات پاریس
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: