اوضاع وحشتناک پرسپولیس

مجله مراحم: پرسپولیس که در هفته چهارم با ذوب آهن بازی داشت و تصمیم داشت با کسب پیروزی خود را از انتهای جدول جدا کند، نه تنها به پیروزی نرسید بلکه ۱ امتیاز هم کسب نکرد تا به تنهایی در قعر جدول باقی بماند ! جایگاهی که اصلا خوشایند نام بزرگ پرسپولیس و هواداران میلیونی این تیم نیست.

 

بنگر: شماره ۱۰ذوب آهن را به فغانی بدهید

 

او که با رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن برخورد کرده بود، با کارت قرمز فغانی از زمین بیرون رفت.  

 

بنگر در پایان بازی گفت: این دست پخت کمیته داوران بود و واقعا دستشان درد نکند. با ۱۳ نفر هم نمی شد پرسپولیس را برد. من واقعا متاسفم و متاثرم.

 

وی ادامه داد: ایشان به جام جهانی رفته اما توپی که به شکمم برخورد کرده پنالتی می گیرد.

 

او در مورد اخراجش هم گفت: اصلا خطایم روی مظاهری کارت نداشت و من فقط به او گفتم که زود بازی را شروع کند. فغانی اگر شرف دارد بیاید بگوید که به او بی احترامی کرده ام یا نه. البته من بعد از اخراج به او بی احترامی کردم.

 

بنگر در  پایان حرف هایش گفت:شماره ۱۰ ذوب آهن را به فغانی می دهد.

 

حرکت منشوری گلر پرسپولیس رو به فغانی

 

قضاوت پر حرف و حدیث علیرضا فغانی در دیدار پرسپولیس برابر ذوب آهن باعث شد تا بازیکنان و کادرفنی سرخپوشان اعتراض شدیدی به عملکرد او در پایان بازی داشته باشند.

اعلام پنالتی در دقیقه پایانی بازی و در ادامه اخراج محسن بنگر از زمین بازی باعث شد تا پرسپولیس اندوخته خود در این بازی را از دست دهد و در چهارمین بازی، سومین شکست فصل را تجربه کند.

بازیکنان عصبانی پرسپولیس که در پایان بازی مراسم مربوط به آن را در کنار داوران و بازیکنان حریف برگزار نکرده بودند هر کدام به نوبه خود اعتراضاتی به عملکرد فغانی را اعلام کردند.

در این بین اما حرکت منشوری دروازه بان پرسپولیس اگر با گزارش داور این دیدار همراه شود می تواند عواقب بدتری را نیز برای او در پی داشته باشد؛ ایمان صادقی در حالی که به رختکن می رفت به سمت فغانی با انگشتانش اشاره ای داشت که در ادامه با برخورد مصطفی قنبرپور همراه بود و کمک مربی پرسپولیس او را به سمت رختکن هدایت کرد.

 

 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
  

 

 

حرکت عجیب دروازه بان پرسپولیس کنار خط / سوشا به برانکو: بدین رامین بزنه
 
 
 
او مسیر طولانی دروازه تا نیمکت پرسپولیس را بدوبدو جلو آمد و با داد و فریاد خطاب به نیمکت پرسپولیس می گفت: بدین رامین بزنه! منظور او این بود که این ضربه پنالتی را رامین رضائیان مدافع راست پرسپولیس می تواند به گل تبدیل کند.
 
  
 
 

 

 

 

 
 
 
جالب اینکه برانکو او را به بازگشت به دروازه و سکوت فراخواند و در نهایت عالیشاه موفق نشد از بهترین فرصت پرسپولیس برای گلزنی استفاده کند.
 
 
 
 

 

 

 

سوشا مکانی با گزارشگر برنامه نود درگیر شد

 

سوشا مکانی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با گزارشگر برنامه تلویزیونی نود که قصد انجام مصاحبه با این دروازه بان را داشت درگیر شد.

سوشا مکانی هنگامی که قصد داشت از جایگاه مصاحبه بازیکنان عبور کند با گزارشگر برنامه نود که قصد داشت با او مصاحبه کند درگیر شد و با صدای بلند و پرخاش گفت: برنامه نود را جمع کنید.

وی افزود: برنامه تان را جمع کنید آنالیز نشان می دهید که ذوب آهن روی زمین بازی می کند که اصلا درست نیست.

وی که با تندی با گزارشگر نود صحبت می کرد ادامه داد: ذوب آهن کجا روی زمین بازی می کند دیدید که چه بلایی سر ما آمده است. هیچ کس نیست جلوی برنامه شما را بگیرد.

وی با گلایه مندی از تهیه کنندگان این برنامه تاکید کرد: این ما هستیم که فحش می خوریم و تحت فشار هستیم برنامه شما به فوتبال ایران «گند» زده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: