شخصیت شناسی بر اساس انگشتان پا

.

شخصیت شناسی بر اساس انگشتان پا

.

????????مدل۱
۱- پای مربعی
این شکل از پا بسیار نادر است. در پای مربعی تمامی انگشتان هم اندازه هستند و خط صافی را در یک رده ایجاد می‌کنند. این گروه از افراد شخصیت تحلیلی دارند و قبل از گرفتن هم تصمیمی دوست دارند مسائل را زیر و رو کنند. احساسات و شرایط روز، این افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. با منطق جلو می‌روند. معتقدند قبل از هر حرکتی باید پا را به زمین سفت بکوبند به همین دلیل از نظر اطرافیان افرادی قابل اعتماد هستند.

مجله مراحم

????????مدل۲
۲- پای رومانی
افرادی که پای رومانی دارند یعنی افرادی خوش‌مشرب و اجتماعی هستند. همیشه آمادگی یادگیری مسائل جدید را دارند و دوست دارند تجارب نو کسب کنند. این نوع پا معمولا بیشتر در افرادی دیده می‌شود که از راه رفتن لذت می‌برند و به پای مسافران و عشایر معروف است. جالب است بدانید از نظر فیزیکی این نوع پا تعادل خوبی برای فرد هنگام راه رفتن ایجاد می‌کند. از نظر شخصیتی تنها عیبی که این گروه از افراد دارد اطمینان‌ بیش از حد به خود است. در برخی شرایط این ویژگی دردسرساز می‌شود.

مجله مراحم

????????مدل۳
پای یونانی
در این شکل پا دومین انگشت بلندتر از سایر انگشتان است و شکل مثلثی روی پا ایجاد می‌کند. افرادی که این شکل پا را دارند معمولا افرادی بسیار فعال، ورزشکار و خلاق هستند. دوست دارند ساعات روزشان را با فعالیت‌های متنوع پر کنند. از نظر اطرافیان افرادی خوش‌خلق و خوش‌مشربند. یکی از خصوصیات منفی این افراد این است که بسیار پرمشغله هستند و استرس بالایی دارند.

مجله مراحم

????????مدل۴
۴- پای مصری
پای این افراد دراز و مخروطی است و به نظر می‌رسد انگشت شصت تمام انگشتان را دربرگرفته است. پای مصری فرم ظریف دارد و شخصیت افرادی که این پا را دارند خیالی و ایده‌آل‌گراست. این افراد به حریم خصوصی خود بهای زیادی می‌دهند و افرادی مرموز هستند که ترجیح می‌دهند از واقعیت زندگی فرار کنند. خلق و خوی ثابتی ندارند. در زندگی روزمره به دنبال تغییر هستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: