تولد نوزادی شبیه پری دریایی +عکس

تولد نوزادی شبیه پری دریایی +عکس نوزاد شبیه ماهی را ببینید.

تولد نوزادی شبیه پری دریایی

یک نوزاد در کشور اندونزی متولد شده که شبیه پری دریایی میباشد این نوزاد عجیب پاهایش به هم چسبیده و او را شبیه ماهی کرده است!

تولد نوزادی عجیب و غریب

اتفاقی نادر که به گفته پزشکان از از هر ۱۰۰۰ انسان فقط یک نفر به این اختلال دچار خواهد شد که به آن سندروم پری دریایی گفته میشود و پاهای نوزاد به شکل کامل به هم چسبیده هستند و با عمل جراحی نیز کاری نمیتوان انجام داد چرا که نوزاد فقط با یک استخوان پا متولد شده و در واقع او فقط یک پا دارد و برای همیشه نمیتواند راه برود.

تولد نوزادی شبیه پری دریاییتولد نوزادی شبیه پری دریایی,نوزاد عجیب الخلقه

نوزادی شبیه ماهی

البته ناگفته نماند که این نوزاد حاصل یک ازدواج فامیلی بوده که و باعث چنین اتفاقی برای او شده است.

این کودک در رسانه های جهان بازتاب گسترده داشته است و برخی از مردم اعتقاد دارند که او موجودی مقدس است و باید او را مورد احترام ویژه ای قرار داد.

شبکه های اندونزیایی برای جلوگیری از خرافات و پرستیده شدن او ، از پدر و مادرش تعهد گرفته که هیچگونه تبلیغی برای جلب توجه مذهبی برای این نوزاد انجام نشود و هر خبرنگار و افرادی برای گزارش به نزد انها آمدند باید توضیحی جز اختلالات ژنتیکی حاصل از ازدواج فامیلی را مطرح نکنند.تولد نوزادی شبیه پری دریایی

ازدواج های فامیلی که منجر به اختلالات ژنتیکی میشود شامل ازدواج دختر عمو با پسر عمو ، دختر خاله با پسرخاله ، دختر دایی و پسر عمه میباشد که در قبل از ازدواجباید آزمایشات کاملی را در نزد پزشکان متخصص انجام دهند.

در کشورهای خاور میانه بیشتر تولد نوزادان ناقص الخلقه اتفاق می افتد و علت اصلی آن هم ازدوج های فاملی میباشد.

تولد نوزادی شبیه پری دریایی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: