عکس های اینستاگرامی روناک یونسی

 عکس های اینستاگرامی روناک یونسی

عکس های اینستاگرامی روناک یونسی Ronak Yoonesi بازیگر سینما و تلویزیون را مشاهده میکنید روناک یونسی یک از بازیگران مطرح کشورمان است که در اینستاگرام هواداران زیادی دارد.

بازیگر نقش کبری در سریال خواب و بیدار

 عکس های اینستاگرامی روناک یونسی

بازیگر نقش ملیحه در مجموعه تلویزیونی “خانه بی‌پرنده”
 روناک یونسی با فیلم سینمایی “گرگ و میش” ساخته قاسم جعفری به عالم بازیگری معرفی شد. وی در سریال “گل‌های گرمسیری” نقش مرضیه را ایفا کرد که کاراکتر پیچیده‌ای بود. این بازیگر در سریال “رستگاران” نیز ایفای نقش کرد که با استقبال مخاطب مواجه شد. وی هم اکنون سریال “خانه بی‌پرنده” کار کاظم معصومی را روی آنتن شبکه تهران دارد. عکس های اینستاگرامی روناک یونسی در ایام محرم نیز سریال “تا رهایی” با بازی روناک یونسی پخش می‌شود. این بازیگر در ۲ فیلم “به هدف شلیک کن” و “سینمای سوخته” هم بازی کرده که هنوز اکران نشده‌اند. گفت‌وگوی ما با روناک یونسی پیش روی شماست.
 
خانم یونسی شما با فیلم سینمایی “گرگ و میش” به دنیای بازیگری معرفی شدید، چرا در حال حاضر بیشتر در تلویزیون فعالیت می‌‌کنید؟
به هر حال شروع کار هر بازیگری قطعاً نمی‌تواند برنامه و روند آینده کاریش را تعیین کند. در سینمای کشور ما شاید تعداد معدودی از بازیگرها باشند که حق انتخاب داشته باشند چرا که بازیگرها اکثراً حق انتخاب ندارند بلکه انتخاب می‌شوند. فکر می‌کنم با توجه به پیشنهاداتی که در چند سال اخیر داشتم کارهایی را که دوست داشتم انتخاب کردم. ملاک برایم سینما و تلویزیون نیست. مهم نیست در آینده چه اتفاقاتی می‌خواهد بیفتد مهم این است که من الان از انتخاب‌هایی که کردم راضی‌ام، البته من دو فیلم سینمایی اکران نشده دارم. الان فکر می‌کنم فیلمنامه خوب در تلویزیون بیشتر از سینما وجود دارد.
 
شما در “رستگاران” سیروس مقدم بازی کردید که هر شب پخش می‌شد. در حال حاضر “خانه بی‌پرنده” را سه شب در هفته روی آنتن دارید. تأثیر این نوع پخش را چگونه می‌بینید؟
روتین پخش شدن یک کار تأثیر بیشتری دارد. وقتی سریال هر شب پخش شود.  عکس های اینستاگرامی روناک یونسی مخاطب را ملزم می‌کند که طبق عادت کار را ببیند!  عکس های اینستاگرامی روناک یونسی درواقع زمان و نحوه پخش سریال از تلویزیون در بازخورد کار خیلی تأثیر دارد. شاید “رستگاران” اگر هفته‌ای یک بار پخش می‌شد هم تأثیری که داشت کمتر بود و هم طولانی و خسته‌کننده می‌شد.
 
مایلم نظرتان را درباره تئاتر بدانم. چرا که تنها نمایشی که کار کردید “مکاشفه درباب یک مهمانی خاموش” بود؟
کار تئاتر را دوست دارم و قطعاً می‌خواهم که تئاتر را ادامه بدهم. خیلی خوشحالم پس از ۶ سال کار بازیگری این جسارت را پیدا کردم که روی صحنه بروم. تئاتر خیلی سخت‌تر از کار جلوی دوربین است. شاید هم روزی برسد که فقط تئاتر کار کنم. من عضو گروه “سایه” شدم و احتمالاً اگر تیم کار جدیدی را شروع کند حضور خواهم داشت.
 
کمی به سریال “خانه بی‌پرنده” بپردازیم. چه چیزی در قصه شما را جذب کرد؟
چیزی که من را مجاب کرد که این نقش را قبول کنم حضور کاظم معصومی به عنوان کارگردان بود. من به ایشان خیلی احترام می‌گذارم و کارهایش را دوست داشتم. دلیل دوم هم شخصیت ملیحه بود، عکس های اینستاگرامی روناک یونسی چرا که با نقش‌های دیگری که بازی کردم خیلی متفاوت بود و دوست داشتم تجربه‌اش کنم. جسارت و غروری در این کاراکتر وجود داشت که خیلی به من شبیه است. همه تلاشم این بود این کاراکتر را آن طور که در خور فضا، شرایط و موقعیتش هست، ایفا کنم.
 
دغدغه‌های هنری دیگر شما چیست؟
من رشته تحصیلی‌ام طراحی صنعتی است. دغدغه‌های هنری دیگرم نقاشی و عکاسی است. سفرهای هنری را هم خیلی دوست دارم.

عکس های اینستاگرامی روناک یونسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: