تصاویری از مراسم عید غدیر در دفتر آقای خاتمی

مجله مراحم : جمعی از سیاستمداران، اصحاب رسانه، ورزشکاران و عموم مردم در روز عید غدیر به دیدار سید محمد خاتمی رفتند تا ضمن حضور در جشن غدیر، تولد او را نیز تبریک بگویند.
در این مراسم که با حضور چهره هایی چون محمدرضا عارف،‌ جعفر توفیقی،‌ حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین یونسی، رضا داوری اردکانی، ‌محمدرضا خاتمی،‌ احمد مسجد جامعی، سهیل محمودی؛ شاعر، دکتر سید محمد بهشتی، نرگس آبیار، مصطفی مستور برگزار شد از قرآن خطی منسوب به امام حسن مجتبی (ع)رونمایی شد. این قرآن نفیس قرار است در کتابخانه ملک تهران نگهداری شود.
همچنین از برگزیدگان جشنواره اخلاق و نیایش در حوزه فرهنگ، هنر و ادب نیز تقدیر شد و رییس جمهوری اسبق کشورمان از ۱۱ نفر از برگزیدگان با اهدای لوح یادبود و قرآن نفیس، قدردانی کرد. «یوسف ثبوتی» در حوزه علمی، «سید حمید شاهنگیان» در حوزه موسیقی، «اردشیر صالح‌پور» در حوزه نمایش، حجت الاسلام و المسلمین «حسن پویا» در حوزه پژوهش، «سید محمد بهشتی» در حوزه معماری، خانم «موسوی» برگزیده جمعیت خیریه دانشجویی امام علی (ع)، «بیوک ملکی» در حوزه شعر، «نرگس آبیار» در حوزه سینما، «حمید عجمی» در حوزه هنرهای تجمسمی خوشنویسی، «رضا داوری اردکانی» در حوزه پژوهش و «مصطفی مستور» در ادبیات داستانی، برگزیدگان جشنواره اخلاق و نیایش بودند که از آنان تقدیر شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: