تصاویری از شورش علیه دین توسط شبه روشنفکران

در سال‌های اخیر در رسانه‌های مختلف درباره‌ی «سینما» بسیار بحث شده است و از وجوه مختلفی محصولات داخلی و خارجی این حوزه مورد بررسی قرار گرفته‌اند. از جمله  تصویری که سینمای ایران از ایران در جهان ارائه می‌دهد، یا نسبتی که آثار تولیدشده در سینمای مملکت با باورها و اعتقادات مردم-به ویژه اعتقادات مذهبی- بر قرار می‌کنند یا…..  و با این‌همه همچنان موضوع برای بحث و گفتگو بسیار است.

 

مجله مراحم  پیشاپیش بابت نمایش این تصاویر از مخاطبان خود، به‌ویژه بانوان محترم عذرخواهی می‌کند. همچنین لازم به ذکر است به دلیل قبح‌شکنی فراوان در برخی از تصاویر قسمتی از آن‌ها حذف شده یا برروی آن‌ها از فیلتر استفاده شده است.

 

 

    

   تعدادی از آثار توهین آمیز «مصطفی هروی» که سابقه همکاری با شاهین نجفی را هم در کارنامه دارد      هم نشینی توهین آمیز زن محجبه و عقرب در آثار «میلاد شریف زاده»       آثار «هدی افشار» در تخریب زنان محجبه و خانه دار     

  آثار «امیرحسین کیهانی» از برگزیدگان پرسبوک اول که از این طریق در چند کشوربه نمایش درآمدند    هم نشینی توهین آمیز حجاب و عقب ماندگی در اثر «بهشته ذبحی»    اثری از «پریا کرمی»    اثری از «شهره گل آزاد»     اثری از «کاوه کاووسی»      مجموعه «زیبایی ممنوع» با محوریت یک زن محجبه افغان اثر «گلناز شهمیرزادی»    

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: