بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تا دم مرگ رفت / داور جانش را نجات داد +فیلم

بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تا دم مرگ رفت / داور جانش را نجات داد +فیلم

 

مجله مراحم: داور مسابقه تیم‌های فوتبال خونه به خونه با نفت آبادان توانست با تنفس مصنوعی جان بازیکنی که به اغما رفته بود را نجات دهد وی پس از این اتفاق از هوش رفت.

 

پخش آنلاین

دانلود این ویدئو

 

 

سعید آل‌وردی  در خصوص اتفاق بازی خونه به خونه مقابل نفت آبادان ، گفت: در دقیقه ۸۵ بازی، اتفاق پیش بینی نشده‌ای رخ داد که با توجه به آنکه دوره‌های امداد و نجات فدراسیون پزشکی را قبل گذرانده بودم با اقدام به موقع و خواست خداوند توانستم مانع مرگ بازیکن صنعت نفت آبادان شوم.

 


 
 آل‌وردی همچنین خاطرنشان کرد:بعد از آنکه سر دو بازیکن یعنی تیغ نورد و مروی که برای تصاحب توپ به هوا پریده بودند با هم برخورد کرد، محمود تیغ نورد دچار خفگی لحظه ای شد و زبان وی مانع نفس کشیدن شده بود با کمک داور مسابقه در دهان این بازیکن سوت گذاشتیم تا راه تنفس او باز شود بعد منتظر رسیدن گروه پزشکی شدیم تا وارد زمین شوند و درمان‌های لازم را انجام دهند.
 
*افت فشار کمک داور از خوشحالی
 
آل‌وردی از لحظاتی که خودش دچار افت فشار شده بود هم صحبت کرد:  آنقدر این اتفاق نادر و پیش بینی نشده بود که من از شدت خوشحالی لحظاتی دچار افت فشار شدم و با کمک پزشک و خوردن آب قند دوباره به شرایط اولیه خود بازگشتم و توانستم لحظات پایانی را به قضاوت ادامه دهم.
 
وی در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال درخواست می کنم حداقل یک دوره امداد و نجات برای همه هواداران فوتبال برگزار کنند تا در شرایط حساس بتوانند مانع مرگ یک انسان شوند و از اینکه توانستم حیات مجدد را به یک نفر باز گردانم، بسیار خوشحال هستم و خدا را شکر می کنم.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: