درگیری خونین نیروی انتظامی در عسلویه +عکس

مجله مراحم: روز چهارشنبه (۱۶ تیرماه) مامورین اداره مبارزه با قاچاق کالا در محدوده اسکله شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه استان بوشهر با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ گشتزنی می‌کردند که به تعدادی افراد محلی مظنون شدند.

بر اساس این گزارش، مظنونان تحت تعقیب پلیس قرار گرفته که یکی از افسران پلیس بوشهر جهت متوقف کردن خودرو مظنونان اقدام به تیراندازی می کند. با این شلیک پلیس یکی از افراد تحت تعقیب مجروح می شود که ماموران به سرعت وی را جهت درمان به بیمارستان منتقل می کنند.

تلاش‌های کادر پزشکی بیمارستان بی‌نتیجه ماند و فرد مظنون فوت می‌کند. همراهان متوفی که از این موضوع بسیار عصبانی بودند، خودروی ماموران نیروی انتظامی را به آتش کشیده و از محل متواری می‌شوند.

 

درگیری خونین نیروی انتظامی در عسلویه +عکس

یک منبع آگاه در نیروی انتظامی با تایید خبر ذکر شده اعلام کرد:عده‌ای سودجو پس از مرگ فرد مظنون به یکی از مقرهای انتظامی حمله کرده و قصد تصرف آنجا را داشتند که ماموران به ناچار دست به اسلحه شده و با افراد مهاجم درگیر می‌شوند.

به گفته این مقام آگاه؛ در این درگیری ۸ نفر از مهاجمان مجروح و به بیمارستان منتقل می شوند.همچنین ماموری که در تعقیب و گریز اولیه اقدام به تیراندازی کرده بود ، در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت تا رسیدگی لازم درخصوص این پرونده انجام شود.

 

درگیری در بوشهر

گفتنی است،همیشه معتمدین و ریش سفیدان مناطق جهت آرامش و امنیت مردم با نیروی انتظامی همکاری خوبی داشتند که در این موضوع نیز همکاری‌ها مشاهده می‌شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: