قانونی که پلیس در اجرای آن مستثنی است! +تصاویر

چند روزی است تابلوهای “توقف ممنوع” در کنار ساختمان اداری پلیس راهنمایی و رانندگی در شهرک آزمایش با پارچه سیاه پوشیده شده است تا ماموران پلیس به راحتی بتوانند خودروهای خود را در این خیابان پارک کنند!

مجله مراحم: گفته می شود پارکینگ پلیس راهور به دلیل عملیات عمرانی و خط کشی، تعطیل شده و از همین رو، مسئولان تصمیم گرفته اند تا ممنوعیت توقف در کنار اداره پلیس را برای خود لغو کنند!با این اقدام، به نظر می رسد قوانین راهنمایی و رانندگی، در مورد مسئولان پلیس راهور انعطاف پذیر است تا جایی که می توان آن را صرفا برای دیگران محدودکننده و برای خود پلیس، تسهیل کننده دانست!

تصاویر زیر از نصب پارچه سیاه روی تابلوهای “توقف ممنوع” در کنار ساختمان پلیس راهور تهیه شده است.

 

مجله مراحم

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

محمد علی نیکدل: در منطقه از قم (بلوار شهید منتظری و کوچه های اطراف) که تقریبا تمام مسیر توقف مطلقا ممنوع حمل با جرثقیل است ، از چند ماه پیش ناحیه بسیج و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اقدام به نصب تابلوهایی که به پیوست خدمتتان ارسال میشود نموده اند،آنهم در معبر عمومی .

 

 

 

سوال بنده این است چرا باید برخی نهادها بجای تهیه پارکینگ برای خود در معبر عمومی و آنهم نزدیک حرم و مرکز شهر که معمولا جای پارک به ندرت پیدا می شود، اقدام به تصرف معبر عمومی برای استفاده خود باشند، آیا سایر شهروندان ، شهروند درجه دو می باشند.

 

 

 

لطفا از طریق مجاری قانونی اقدام کنید و در صورت عدم اقدام تصاویر زیر منتشر شود تا مردم بدانند در شهری که ام القرای اسلام است چگونه حقوق شهروندی رعایت نمی شود.

 

 

 

اقدام عجیب در مقابل دیدگان پلیس !

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: