آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای +تصاویر

آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای +تصاویر را در ادامه ببینید.

آقای “سامر خوزامی” یک گریمو بوده که در فیلم های سینمایی هالیوود کار میکرده است اما به خاطر شکایت یکی از کارگردانان سینما هالیوود از این حرفه ممنوع الکار میشود و بنا به دستور دادستان لندن او به مدت سه سال حق کار در فیلم های سینمایی را ندارد.

آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای

اما این مرد بیکار نماند او با انتشار چند نمونه کار از تخصص خود در شبکه های مجازی مخاطبان بسیار زیادی را به دست اورد و دختران و زنان مشتری او شدند.

آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ایآرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای

این مرد هنرمند کار گریم در سینما را کنار گذاشت و حالا یک مرکز آرایش بزرگ در لندن زده است و حسابی مشهور شده.

به گوفته خودش ۶ برابر درامد زمان کار در هنر را حالا درمی اورد.. او میگوید که سعی میکنم همه نواقص چهره های مشتری هایم را پنهان کنم و انها را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنم.

آرایش حرفه ای توسط یک آرایشگر مرد در لندنآرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای

حالا این آرایشگر حرفه ای کارش به گونه ای گرفته است که حتی بازیگران هالیوودی نیز به نزد او می ایند تا انها را برای مراسم های خاص خود آرایش کند.

آرایش حرفه ایآرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای

آرایش های حرفه ای

به گزارش مجله مراحم ؛ عکاسی به نام سامر خوزامی یک آرایشگر حرفه ای است. او حرفه خود را بسیار جدی گرفته است و با استفاده از تکنیک های خاص خودش که بعضا در گریم فیلم های سینمایی استفاده میگردد سعی در رفع نواقص چهره مشتریان خود دارد. تعدادی از زنان و دختران زیر دست او قبل و بعد از آرایش را ملاحظه میکنید.

آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ایگریم های حرفه ای آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ایمیکاپ های حرفه ای توسط یک مرد آرایشگر آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ایمیکاپ های حرفه ای توسط یک مرد آرایشگر آرایشگر حرفه ای با آرایش های حرفه ای

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: