اموال و دارایی ابراهیم رئیسی اعلام شد

اموال و دارایی ابراهیم رئیسی توسط وی اعلام شد (البته تحقیقاتی درباره صحت ادعای وی انجام نشده است)

اموال و دارایی ابراهیم رئیسی

در مناظرات نمازدهای انتخابات ریاست جمهوری درخواست اعلام لیست دارایی و اموال خود را کردند که اولین نفر رئیسی بود که با اعلام لیست اموال خود در این راه پیش قدم شد.

رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری طی مصاحبه ای رسما اموال و دارایی های خود را اعلام کرد.

اموال و دارایی ابراهیم رئیسی

اموال و دارایی ابراهیم رئیسی

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه ای رسما اموال و دارایی های خود را اعلام کرد.
به گزارش مجله مراحم ، وی طی سخنانی با بیان اینکه جز خانه شخصی که یک آپارتمان ۱۴۰ متری است و یک حساب بانکی، چیز دیگری ندارم.

رییسی گفت: من مدت ها مستاجر برخی نهادها بوده ام و گفتند که بچه های نهادی همین خانه ها را می خرند، شما هم بخر؛ بعضی دوستان مشترک هم گفتند که حلال و طیب و طاهر است؛ اما گفتم که ما یک خلاف شرع داریم که این کار خلاف شرع نیست؛ یک خلاف قانون هم داریم که این کار خلاف قانون نیست اما یک خلاف شأن هم داریم که این کار خلاف شأن است.

وى افزود: ماشین پیکانی داشتم و خودم تنها در بنگاه معاملات می گشتم تا یک خانه پیدا کنم، چند وقتی البته طول کشید و الان هم در خانه ای ۱۴۰ متری زندگی می کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این پرسش كه رئیس جمهور یا برخى از وزراء که خانه اش ۱۰-۱۲ میلیارد می رازد؟ اظهار داشت: خُب، آنها می توانند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نه باغ، نه ویلا، نه سهام کارخانجات و . . . ندارم و مطلقا از این اموال ندارم و احساس خسارت هم نمی کنم و احساس می کنم که خداوند متعال به ما آنچه که مرحمت کرده، بیش از آن چیزی که خودمان توقعش را داشتیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: