اعتراض کرمانی ها در پی توهین سریال شهرزاد +تصاویر

“شهرزاد” اگرچه سریالی معرکه است و می توان آن را جزو موفق ترین سریال های تولید شده پس از انقلاب ایران دانست، اما در آخرین قسمت پخش شده این سریال به شهر و مردم کرمان  توهین شده است. در دقایق ۲۵ تا ۲۸ قسمت هشتم این سریال که یکشنبه گذشته پخش شده است، پریناز ایزدیار که نقش شیرین، دختری افاده ای و ایرادگیر، را بازی می کند، پس از سه ماه اقامت در کرمان به تهران و نزد پدرش برمی گردد. شیرین که بدلیل مشکلات خانوادگی به کرمان و نزد عمه اش سفر کرده و پس از سه ماه به تهران برگشته ابتدا در پاسخ به این سوال پدرش که می پرسد ” انگار خیلی خوش گذشته که دو هفته شده سه ماه؟” می گوید: خوش که چه عرض کنم آقا جون، تهرون کجا بقیه جاها کجا، همش خاکی خلی، در و داهاتی. شیرین چند دقیقه بعد و هنگام صحبت کردن با پسرعمویش “قباد” هم ابتدا در پاسخ به این سوال قباد که می پرسد “خوش گذشت؟” با لحن تمسخر آمیزی می گوید “خیلی” و چند دقیقه بعد با گفتن این جمله که انتظار سوغاتی نداشته باشید و چی می آوردم که بهترش اینجا نباشد می گوید: خفه شدم از اینقد که آن جا (کرمان) همه چی بوی خاک و خل و پهن می داد.

 

مجله مراحم: دیالوگ های بالا که از سوی شیرین در این سریال گفته شده باعت شد کرمانی ها رنجیده خاطر شوند. “داهاتی” خطاب کردن کرمانی ها و ” بوی پهن دادن همه چیز در کرمان” باعث شده تا صدای کرمانی ها درآید.

 

مجله مراحم

 

 

 


 

محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان: به قوه قضائیه شکایت می کنیم.

 

اخیرا سریالی تحت عنوان سریال شهرزاد که از نمایش های خانگی و به کارگردانی فردی به نام ح.ف است توهین جدی به مردم بصیر و ولایت مدار کرمان کرده که جای تاسف است اجازه پخش چنین سریال‌هایی داده می‌شود.

 

 

وی افزود: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهیم با این موضوع برخورد کنند و نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند و شکایت به قوه قضاییه نیز انجام شود که خود ما هم پیگیر آن هستیم.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارگردان شهرزاد برای عذرخواهی، مجبور شد لو بده داستان سریال رو !!!

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: