متن کوبنده بهروز رهبری فرد علیه سرمربی پرسپولیس

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از باخت سنگین این تیم برابر النصر در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، حمله عجیبی به حمید درخشان انجام داد و اتهاماتی را علیه این مربی مطرح کرد.

 

مجله مراحم: بهروز رهبری‌فرد پس از شکست ۳ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل النصر عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، روی صفحه اینتساگرام خود مطلبی را نوشت اما بعد از اینکه متن وی توسط بیش از ۲۴۵۰ نفر تائید شد، آن را از روی صفحه برداشت.

 

 

 

 

متن کامل این پیام را در زیر می‌خوانید: « حیف از این همه شور این همه احساس این همه عشق هواداران نجیب و وفادار به تیمی که نه صاحب داره نه سرمربی داره نه گلر داره نه مدیریت داره. واقعا نمی‌دونم این دوستان عزیز پیش وجدان خودشون چند چندن. هنوزم اون قدر این مردم تیمشون رو دوست دارن که وقتی انتقادی میشه سراسیمه و خاضعانه تقاضا می‌کنند تیم رو با انتقاد به حاشیه نبرید. اما اون بندگان خدا از کثافتی که در حواشی این پیکر نیمه جان پرسپولیس وجود داره روحشون هم خبردار نیست و چه می‌شود کرد.

 

اما ای کاش این رفیق شفیق ما اون روز که داشت بخاطر طمع کاری یک ملک مشکل‌دار رو معامله می‌کرد و یک میلیارد کلاهشو برداشتن قدری حواسشو جمع می‌کرد تا امروز مجبور نشه برای جبران اون […] از طریق برادر زن شفیقش چند تا بازیکن درجه سه رو با پول هدایتی بنده خدا به تیم نحیف پرسپولیس قالب کنه و از پورسانت‌های پشت پردش ضررها شو جبران کنه. آخه کدوم آدم عاقلی بهترین گلر لیگ رو میده تا یه فوروارد درجه سه به نام تادئو رو بیاره که خیر سرش مشکل گلزنی تیم رو حل کنه مشکل گلزنی که حل نشد این هم وضع گلر تیمه.

 

 

 

 

به خدا این دنیا ارزش نداره که بخاطر متاع دنیوی این جوری با اعتبار تیم بزرگ پرسپولیس و احساسات چهل میلیون انسان که گناهشون عشق صادقانه به تیمشونه بازی کنید. آقای محترم و پیشکسوت فکر کنم پرسپولیس دینشو زیادتر از حقت بهت ادا کرد و زندگیتو از ورشکستگی و زندان نجات داد البته که جای دیگری دوباره باید چند برابرشو پس بدی حالا که از بی‌صاحبی تیم و سادگی و احتمالا صداقت حسین هدایتی بار خودتو بستی خواهشا تا بیشتر از این با آبروی تیم بازی نکردی برو برو برو و به فکر این باش سال دیگه کدوم تیمو بدبخت کنی.

 

 

آقا من تو یه برهه از این آقا حمایت کردم و از دایی انتقاد الان به صراحت میگم اشتباه کردم و امیدوارم مردم و دایی منو حلال کنن چون فریب ظاهرسازی این آقا رو خوردم دایی هر ایرادی داشت سالم بود و مثل مرد پای حرفش ایستاد و به هر قیمتی خودشو تیمشو نفروخت اما …»

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: