همایش رئال‌ مادرید در ایران (تصاویر)

نخستین همایش فونداسیون رئال مادرید با هدف انجام کارهای تبلیغاتی در سالن همایش‌های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
نخستین همایش فونداسیون رئال مادرید در ایران با حضور خواکين مدير این فونداسيون و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران از جمله امین حیایی، پوریا پورسرخ، روزبه معینی، نیما شاهرخ شاهی، مهدی مهدوی کیا، شهاب عباسی، وحید طالب لو و پویا امینی در مرکز همایش های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
از نکات جالب این مراسم این بود که با وجود اینکه این همایش مربوط به فوتبال بود اما افراد فوتبالی کمی در این مراسم حضور داشتند.
در این همایش خواکین، رییس فونداسیون رئال مادرید سخنرانی کرد. او در سخنرانی خود به ارائه توضیحاتی درباره فونداسیون رئال مادرید پرداخت.
خواکین در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه فونداسیون رئال مادرید در پنج قاره جهان نمایندگی دارد، اظهار کرد: در ایران نیز قصد داریم نمایندگی ایجاد کنیم تا کودکان ایرانی را به کمپ‌های اسپانیا ببریم و آن‌ها را تحت آموزش تخصصی فوتبال قرار دهیم. در گذشته ۶۰ نفر از کودکان ایرانی را به اسپانیا بردیم و دوره‌های آموزشی فوتبال برای آن‌ها برگزار کردیم.
در این مراسم پیراهن رئال مادرید به مهدی مهدوی کیا اهدا شد. همچنین تعدادی توپ که منتسب به باشگاه رئال مادرید بود به هنرمندان اهدا شد. به پیشنهاد امین تارخ قرار شد این توپ‌ها پس از امضای هنرمندان و ورزشکاران در مراسمی خیریه به فروش برسد و درآمد کسب شده صرف کارهای خیریه شود.
همچنین مهدوی‌کیا که قرار شده با این گروه همکاری کند پیشنهاد داد دو نفر از استعدادهای خانواده‌های کم در آمد به خرج این گروه به مادرید سفر کند و در تمرینات آکادمی رئال شرکت کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: