استخدام در شرکت هواپیمایی ، چشم‌پزشکی نور ، بانک رفاه

استخدام حسابدار در شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس به منظور افزایش کادر نیروی اداری خود برای جذب چهار نفر حسابدار و یک نفر رییس حسابداری دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش مجله مراحم، افراد واجد شرایط دارای سه سال سابقه کار از طریق آزمون استخدامی در هواپیمایی زاگرس جذب خواهند شد.

متقاضیان می‌توانند مشخصات و سوابق خود را با ذکر عنوان “حسابدار” به پست الکترونیکی JOBS@ZAGROSAIRLINES.COM ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم استخدام می‌توانید به وب سایت هواپیمایی زاگرس به آدرس www.zagrosairlines.com مراجعه کنید.

 

_______________
مــجــلــه مــراحـــم
_______________

استخدام ۱۲ ردیف شغلی در چشم‌پزشکی نور

مجموعه چشم پزشکی نور برای تکمیل کادر درمانی و پشتیبانی خود از طریق مصاحبه از متقاضیان ساکن تهران و کرج دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش مجله مراحم این مجموعه در ۱۲ ردیف شغلی به کارشناس پرستاری، تکنسین اتاق عمل، تکنسین بیهوشی، متصدی پذیرش تلفنی، منشی خدمات بالینی، کارشناس ترخیص بیماران، کارشناس بیمه و امور قراردادها، صندوقدار، کمک پرستار، متصدی خدمات، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس بهداشت محیط، تکنسین برق و تاسیسات نیازمند است.

متقاضیان برای کسب اطلاع از شرایط همکاری و تکمیل فرم ثبت نام به وب سایت بیمارستان نور به آدرسhttp://www.noorvision.com قسمت تماس با ما، “دعوت به همکاری” مراجعه کنند.

_______________
مــجــلــه مــراحـــم
_______________

دعوت به همکاری بانک رفاه در ۳ استان

بانک رفاه کارگران در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی و یزد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای پست تحویلدار از بین داوطلبان مرد واجد شرایط نیرو می‌پذیرد.

به گزارش مجله مراحم، این بانک در استان‌های ذکر شده از افراد با مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های حسابداری، اقتصاد، مدیریت، ریاضی، آمار، کامپیوتر، علوم بانکی و بانکداری از طریق آزمون کتبی، ارزیابی های رفتاری و روانشناختی و تخصصی و تایید صلاحیت‌های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی به صورت قراردادی دعوت به همکاری کرده است.

داوطلبان واجد شرایط باید جهت ثبت نام به سایت بانک رفاه به آدرس http://www.refah-bank.ir مراجعه کنند.

دارا بودن کارت پایان خدمت، حداکثر سن ۲۶ سال، معدل ۱۵ به بالا و سکونت دائم دراستان مورد نظر از شرایط عمومی استخدام است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: