دست دادن حسن روحانی با یک زن جنجال شد + تصاویر

مجله مراحم:  حسن روحانی روز یکشنبه گذشته و همزمان با سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در بیمارستان بهارلو حضور یافت و از بیماران عیادت و دلجویی کرد.حضور رئیس جمهور سرزده و عیادت از بیماران در حالی بوده است که هنگام بازدید از بخش زنان و صحبت روحانی با یکی از بیماران که عکس‌های منتشر شده سن بالای این خانم را نشان می‌دهد، شخص مورد نظر دست رئیس جمهور را گرفته است و البته خبرگزاری دولت عکس این لحظه را منتشر کرده است.

 

البته انتشار این عکس از حاشیه‌ سازی‌هایی را مطابق همیشه در فضای مجازی و صفحات اجتماعی به دنبال داشته است و به دنبال ایجاد این حاشیه‌ها در اقدامی خبرگزاری ایرنا عکس منتشره را که در لابه لای عکس‌های روز گذشته بوده است را حذف کرده است و به دنبال حذف آن حساسیت در فضای مجازی بالاتر گرفت.

 

حذف عکس عیادت روحانی از یک زن +عکس

 

از آنجایی که همیشه مقامات و مسئولین ایرانی خود را پایبند به اصول اخلاقی و دینی دانسته و نه قواعد بین‌الملل؛ همیشه در پی راهی بوده‌اند که مؤدبانه از دست دادن با زنان خودداری کنند در نتیجه این تلاش‌ها و ترفندها گاه شرایطی جالب توجه و حتی موقعیت‌هایی خاص رقم خورده‌اند.

 

 

 

کما اینکه در سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به پایتخت ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع هوگوچاوز؛ رئیس جمهور دستان خود را به نشانه احترام بالا آورده اما مادر داغدار چاوز در حالی که اشک از چشمانش سرازیر است، ناگهان دستان خود را بر روی دستان رئیس جمهور گذاشت.

 

پس از آن مخاطبان در فضای مجازی و البته فضای رسانه‌ای برخورد غیر اخلاقی را دنبال کردند و این در حالی بوده است که این قبیل اتفاقات ناخواسته رخ خواهد داد.

 

حذف عکس عیادت روحانی از یک زن +عکس

 

 

همه این موارد در حالیست که حذف بی جهت عکس منتشر شده رئیس جمهور کنونی از سوی خبرگزاری ایرنا حساسیت‌ها را بالا برده و جسارت پرداختن بیشتر به این مهم را فراهم خواهد ساخت.

باید گفت احتمال اینکه این قبیل اتفاقات در هر دوره‌ای بنا بر شرایط و مقتضیات صورت گیرد وجود دارد اما در این میان عکاسان و شاید رسانه‌‌های خبری هوشیاری بیشتری را باید در این زمینه از خود نشان دهند و بهتر باشد خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی که منتسب به دولت است در انتشار عکس‌های خاص خود دقت و ریز بینی بیشتری را مدنظر قرار دهد چراکه انتشار این عکس به خودی خود معنی خاصی را به دنبال نداشت اما انتشار و حذف آن پس از جنجال سازی‌ها حساسیت بالاتری را به دنبال داشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: