نماینده ای که ظریف را تهدید کرد ،کارش به بیمارستان کشید! +عکس

روح الله حسینیان که یکشنبه جنجالی و پرتنشی را در مجلس شورای اسلامی پشت سر گذاشت پس از ترک جلسه علنی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

 

مجله مراحم کسب اطلاع کرد که علت بستری شدن حسینیان فشار سنگین و عارضه قلبی بوده است.

 

 

65068356870593229967 copy

 

حسینیان که سابقه جراحی قلب را دارد به دلیل تهدید علی اکبر صالحی و محمد جواد ظریف به مرگ، سوژه دیروز و امروز رسانه های داخلی و خارجی بوده است.

کمال الدین پیرموذن نماینده اردبیل روز گذشته به خبرنگار  گفت: روح الله حسینیان در حضور جمعی از نمایندگان به صالحی گفت اگر این طرح ( اجرای برجام) را به سرانجام برسانید ما هم تو را می کشیم و روی شما سیمان می ریزیم.

 

به رغم تذکر های مکرر و اخطار های قانون اساسی نمایندگان مخالف ، کلیات طرح اجرای برجام با عنوان اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران از تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی گذشت.

کلیات این طرح با ۱۳۹رای موافق تصویب کردند. در این رای گیری از مجموع ۲۵۳ نماینده حاضر در جلسه، ۱۰۰ نماینده رای مخالف و ۱۲ نماینده رای ممتنع دادند.

علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی هم روز گذشته در دفاع از طرح اجرای برجام گفت: برادر عزیزی اینجا امده، خیلی عجیب است با قسم جلاله می گوید روی تو سیمان می ریزم و تو را می کشیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: