درخواست همسر هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس +تصاویر

مسئولان باشگاه پرسپولیس امروز در دیدار با خانواده زنده یاد هادی نوروزی اعلام کردند که این تیم در ادامه بازی های باقی مانده لیگ به احترام کاپیتان خود سیاهپوش می شود.

درخواست همسر نوروزی از مسئولان پرسپولیس

مجله مراحم: مرحوم نوروزی که فقط ۳۰ بهار را پشت سر گذاشته بود بامداد امروز بر اثر سکته قبلی در منزل خود درگذشت. به همین دلیل بازیکنان و مربیان فعلی و گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران و دیگر باشگاه ها برای تسلیت به خانواده مرحوم نورزی در منزل کاپیتان پرسپولیس حاضر شده اند.

درخواست همسر نوروزی از مسئولان پرسپولیس

همسر مرحوم هادی نوروزی در دیدار با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: به کودکانم گفته ام که پدرتان به اردوی تیم ملی رفته است.
وی در دیدار با اهالی فوتبال درحالی که به شدت اشک می ریخت، گفت: از ساعت های ابتدای صبح، دختر و پسرم همواره در مورد پدرشان سوال می کنند و برایم دشوار است که جواب قانع کننده ای به آنان بدهم.

وی در ادامه خطاب به مسوولان باشگاه پرسپولیس گفت: از شما می خواهم شماره ۲۴ تیم را که سالها بر تن همسرم بود، به یاد آن مرحوم بایگانی کنید.

درخواست همسر نوروزی از مسئولان پرسپولیس

همچنین مسوولان باشگاه پرسپولیس به خانواده نورزی اعلام کردند که این تیم در تمامی دیدارهای باقی مانده فصل جاری به احترام کاپیتان فقید خود از لباس های مشکی استفاده خواهد کرد.

 

درخواست همسر هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس +تصاویر درخواست همسر هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس +تصاویر درخواست همسر هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس +تصاویر درخواست همسر هادی نوروزی از باشگاه پرسپولیس +تصاویر

http://www.biacafe.ir/wp-content/uploads/2015/10/biacafe.ir-8.jpg

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: