رسایی به سخنان دیشب روحانی واکنش نشان داد! +عکس

مجله مراحم: گزیده ای از سخنان روحانی با مردم در تلویزیون:

 

مجله مراحم

 

صداوسیما معمولا از صبح تا شب در مورد توافق و برجام صحبت می کند !

 

خداوند آن اقلیتی که تخریب می کند را هدایت کند

انتقاد منصفانه حق مردم است اما تخریب، دروغ، اغراق و مبالغه، اتهام، تشویش اذهان عمومی، ملت ما باید مبرا باشد، ملت ما مبراست البته شاید اقلیت کمی در این مسیر باشند که خداوند هدایت‌شان کند.

 

به رهبر آن کشور عضو ۱+۵ (اوباما) تلفنی گفتم، در مذاکره جدی هستید، گفت بله

 

 کاسبان تحریم عصبانی اند

البته کاسبان تحریم خیلی برای‌شان سود داشت. کاسبان تحریم در دبی، اروپا، چین، تهران، همه جا این کاسبان تحریم بودند، آنها از توافق عصبانی هستند اما مردم ما هزینه پرداخت می‌کردند ما می‌بایست این تحریم ظالمانه را برداریم؛ دروازه ایران به سوی جهان به طور کامل گشوده شود.”

 

بعضی ها فکر می کنند دل مان برای دیدار با خارجی ها لک زده، اما ما به دنبال رونق اقتصاد هستیم

بعضی‌ها فکر می‌کنند که ما مذاکره با خارجی ‌ها را دوست داریم و دلمان لک زده اما ما چیزی که می‌خواهیم اشتغال جوان‌های‌مان است

 

من به همه منتقدین به خاطر انتقادهای‌شان دست شما درد نکند می‌گویم. حامیان دولت جای خود دارند، من در اینجا مناسب است از جوان‌های عزیز تشکر کنم. در شبکه‌های اجتماعی چه ها نکردند جوان‌های ما، حتی چه انتقادهای سازند‌ه‌ای نکردند، چه عکس‌های زیبایی چه گرافیک های زیبایی، حتی طنزهای قشنگی. من یک وقت برخی دستگاه‌های ما به دلایلی می‌خواستند که شبکه‌های اجتماعی ما را تعطیل کنند، من همیشه مخالف بوده و هستم و می‌گویم که اگر مشکلی است باید راه حل دیگری پیدا کنیم.

 


 

حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی به گفت‌وگوی تلویزیونی شب گذشته رئیس‌جمهور واکنش نشان داد.

رسایی شب گذشته(یکشنبه شب) پس از مصاحبه تلویزیونی روحانی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

 

 

 

در خصوص مصاحبه امشب جناب آقای روحانی نکات قابل تاملی هست که ان شاالله در فرصت مناسب به آن می پردازم. اما دو نکته ای که می توان در همین دقایق اول بعد از اتمام مصاحبه گفت:

 

۱٫ خدا را شکر رییس جمهور محترم، برای اولین بار در مصاحبه خود نسبت به منتقدانشان به شکل مستقیم از الفاظ و تعابیر نامناسب و توهین آمیز استفاده نکردند. این یکی از وعده هایی بود که ایشان در روز تنفیذ خود (که با امشب مصادف است) داده بود. شاید این پیروزی کمتر از توافقنامه ای که آن را پیروزی می نامند، نباشد.

 

 

۲٫ در بخشی از اظهارات آقای روحانی، اشاره یا اعترافی در خصوص ریشه و آغاز مشکلات هسته ای و فشارها علیه ایران بود. ایشان تصریح کردند که آغاز فشارهای بین المللی علیه ملت ایران، مربوط می شود به وارد کردن تعدادی از سانترفیوژهای دست دوم آلوده که باعث بهانه گیری غربی ها و ماموران آژانس و داستانی شد که ۱۲ سال به طول انجامید.

 

جالب تر این بود که جناب روحانی گفتند چون سانترفیوژها را در بسته بندی های مناسب قرار داده بودند، ما فکر کردیم آنها نو هستند اما بعد از خریداری و جاگذاری متوجه شدند که سانترفیوژها دست دوم بوده اند! به نظرم آقای روحانی اگر کمی بیشتر تامل کند و دست از خوشبینی به سران غربی بردارد، به این نتیجه برسد که این داستان، خیلی هم اتفاقی نبوده بلکه طرحی برای درگیر کردن جمهوری اسلامی در یک بازی سیاسی بوده است.

۱۲ سال فشار روی کشور و مردم! چقدر راحت رییس جمهور امروز و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیروز در زمان ریاست جمهوری محمد خاتمی با یک لبخند از آن عبور کرد!/مجله مراحم

 

فقط یک لحظه تصور کنید اگر این اتفاق در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد و دبیری شورای عالی امنیت ملی جلیلی انفاق افتاده بود، رسانه های اصلاح طلب و مدعی اعتدال، فردا چه یقه هایی پاره می کردند و مثل آقای روحانی چه می کردند!! آقای روحانی! چقدر ساده از کنار کاری که ۱۲ سال پیش انجام دادید و در تمام این سال ها فشارهای بین المللی و تحریم ها ظالمانه را بر مردم ما تحمیل کرد، گذشتید. تازه فهمیدیم چه کسی سنگ را در چاه انداخته بود… روحانی مچکریم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: