رستورانهایی که زیباترین چشم انداز ها را دارند +تصاویر

رستورانها در سراسر دنیا از جمله مکانهایی هستند که افراد زیادی به آنها مراجعه می کنند.این افراد می توانند بومی و ساکن آن کشور باشند، می توانند توریست بوده و برای گردشگری به این مکانها بیایند.

اگر فرض را بر این بگذاریم که غالب مراجعه کنندگان به این رستوران را توریستها تشکیل می دهند،قضیه کمی فرق می کند.

 در اینگونه مکانها، علاوه بر کیفیت غذاها که باید در سطح بالا و قابل قبولی باشند، منطره ای که رستوران دارد نیز بسیار مورد  توجه بوده و افراد را به خود جذب می کند،خصوصا اگر این افراد از جنس توریست باشند.

در این پست تصمیم داریم تا شما را با ۱۰ رستوران برتر دنیا به جهت داشتن چشم اندازی فوق العاده و بی نظیر آشنا کنیم:

SUSHISAMBA, لندن
مجله پیپل معتقد است که اولین و زیبا ترین رستوران دنیا در شهر لندن ،انگلستان وجود دارد.این رستوران “SUSHISAMBA” نام داشته و به تازگی در این شهر افتتاح شده است.
مساحت آن ۱۲۴۷ متر مربع بوده و شامل دو تراس بزرگ بر بالای برج هارون در لندن مستقر شده است.منظره ای فوق العاده را به گردشگران مستقر در لندن می دهد.
افرادی که به این رستوران مراجعه می کنند، می توانند از  غذاهایی با ذائقه ژاپنی، برزیلی و انگلستانی لذت ببرند.

Allalin،سوئیس
دومین رستوران زیبای دنیا در دل کوههای آلپ است.در ارتفاع ۱۱۰۰۰ پایی از سطح زمین رستورانی در میان انبوه برفها وجود دارد که دل هر کوهنوردی را خوش می کند.البته نه تنها کوهنوردان، که توریستهای زیادی نیز به این مکان استثنائی مراجعه می کنند.
این رستوران مجهز به سیستم گردان بوده و چشم انداز زیبایی از اطراف کوههای آلپ و دره پو ایتالیا را نمایش میدهد.بیشتر غذاهایی موجود در این منوفبه صورت گرم بوده و غالبا از ذائقه ایتالیایی و سوئیسی بهره برده است.

At.mosphere  دبی
این رستوران، در حال حاضر رکورددار بلندترین رستوران دنیا بوه و در بالای برج بلند”برج الخلیفه” واقع شده است.زیر بنای آن ۱۰۳۰ متر مربع بوده و ۲۱۰ نفر گنجایش پذیرایی دارد.دارای یک لابی،سالن و سالن نهارخوری اختصاصی می باشد.در بالایاین برج بلند، تمام شهر در زیر پای گردشگران بوده و احساس خاصی را به آنها القاء می کند.

 

Näsinneula  فنلاند
Näsinneula نام برجی بلند به ارتفاع ۵۵۰ فوت از سطح زمین است که مشرف به سواحل تامپره می باشد.این شهر کوچک در کمال تعجب،پر جمعیت ترین شهر موجود در منطقه شمال اروپا می باشد.این رستوران نیز به شکل گردان بوده و با چرخش خود نمایی زیبا از این ساحل و منظره شهر به تماشاگران هدیه می کند.

 Sirocco  بانکوک
هتل لبوئا(lebua) در بانکوک،از جمله هتل هایی است که در بانکوک مشهور بوده و در دنیا نیز به زیبایی از آن یاد می شود.این هتل در برج بلندی در بانکوک واقع شده که در طبقه ۶۳ آن رستورانی زیبا و دل نشین وجود دارد.
در این ارتفاع می توان کرانه مدیترانه و تصویری پانوراما از شهر و رودخانه Phraya چائو نمایان می کند.

Georges, فرانسه
رستوران جرج در بالای بزرگترین موزه هنرهای مدرن اروپا در فرانسه با نام پمپیدو واقع شده است.در این رستوران انواع غذاهای بین المللی سرو شده و فضایی شاعرانمه و صمیمانه برای بازدیدکنندگان این موزه و رستوران به وجود آورده است.

Sky Restaurant 634, توکیو
این رستوران در ارتفاع ۳۵۰ متری از سطح زمین واقع شده و در یکی از بلندترین برجهای دنیا واقع شده است.برج Skytree، که خود از حیث بلندی و زیبایی مرکز توجهی برای توریستها به شمار می رود،اما رستورانی که در این برج واقع شده نیز به علت چشم اندازهای زیبایی که می توان در این مکان دید،مزیدی بر علت شده تا حجم بازدید کنندگان به این مکان بیشتر شود.در این رستوران، غذاهای سنتی چینی سرو می شود.

Sixteen, شیکاگو
این رستوراندر بالای برج ۱۶ طبقه هتل بین المللی شیکاگو واقع شده و منظره ای زیبا دارد.در این نمای رستوران، برج ساعت هارش، دریاچه میشیگان و رودخانه شیکاگو در یک نگاه دیده می شوند و این موقعیتی استثنائی است که در کمتر جایی در شیکاگو دست می دهد.همچنین در شنبه ها و چهارشنبه ها آتش بازی زیبایی در این رستوران برگزار می شود.

 

 Ding Xian, تایوان
رستورانی که در برج بلند ۱۰۱ طبقه تایپه واقع شده است، دینگ یان نام دارد.در این رستوران انواع غذاهای دریایی با ذائقه تایوانی موجود است.این رستوران در زبقه ۸۵ این برج واقع شده است.

 

 Brassiere Le Phare de la Méditerranée, فرانسه
بر بالای برج قدیمی آب در فرانسه رستورانی زیبا وجود دارد که چشم اندازی از ناحیه ساحلی فرانسه و ایتالیا را نمایان می کند.این رستوران بر روی یک نوار شنی واقع شده که در واقع جدا کننده دریاچه مدیترانه و دینرز می باشد.غذاهای دریایی این رستوران،در دنیا مشهور است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: