اتهامات رضا ضراب سنگین‌تر شد! + تصاویر

اتهامات رضا ضراب

دفتر بهارا اعلام کرد که ضراب به این دو بانک که از آنها به عنوان واسطه برای انجام معاملات مالی از طریق بانک های آمریکایی استفاده کرده اطلاعات غلط داده است. همچنین ادعا شده که ضراب به سیستم مالی آمریکا زیان وارد کرده است.
 

اتهامات رضا ضراب سنگین‌تر شد!

پایگاه خبری روزنامه حریت نوشت: همچنین به گفته دفتر دادستان منهتن، برخی از وکلای رضا ضراب وکلای این بانک های آمریکایی نیز هستند و این موجب تضاد منافع در جریان دفاع از پرونده می شود.
 

 اتهامات رضا ضراب

 
بهارا از این وکلا خواسته تا از پرونده کنار بکشند. 

بر اساس گزارش های رسانه ای، رضا ضراب ۵ لیره از هر ۱۰۰ لیره ای را که با شرکت های ایرانی تجارت می کرده را به عنوان پورسانت دریافت می کرده است.
 
تولگا تانیش خبرنگار روزنامه حریت گفت: « رضا ضراب پول را از طریق شرکت های خصوصی به کار انداخته بود. او و بابک زنجانی جدا از هم کار می کردند هرچند که در مواقعی در مسیر همدیگر قرار می گرفتند، مثلا در قضیه محموله طلای غنا که در سال ۲۰۱۳ به استانبول رسید.»
 
رضا ضراب یک شهروند دو تابعیتی ایرانی ترک است که در ماه مارس در فلوریدای آمریکا به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران بازداشت شد. مقامات تعقیب وی را به توطئه برای نقش تحریم های آمریکا و کمک به نهادهای ایرانی برای انتقال صدها میلیون دلار پول از طریق بانک های آمریکایی متهم کرده اند.

تصاویری از رضا ضراب و همسر سابقش را مشاهده میکنید

روزهای خوب رضا ضراب و ابرو گوندش روزهای خوب رضا ضراب و ابرو گوندش              

 در رابطه با این موضوع بخوانید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: