عربستان، روسیه را تهدید به حمله نظامی کرد

عربستان سعودی، پوتین را به حمله نظامی به روسیه تهدید کرد

“ولید بن طلال” شاهزاده مطرح سعودی از سوی عربستان مکلف به جهت دادن به سیاست های صهیونیست محور ریاض است.

 
بن طلال عربستان سعودی، پوتین را به حمله نظامی به روسیه تهدید کرد

 

ولید بن طلال شاهزاده برجسته سعودی با حضور در وزارت خارجه اسراییل، تفاهمنامه ای با مسئولان اسراییلی امضا کرده است.

به نوشته النشره، بن طلال از راهبرد عربی که اسراییل را دشمن نمی داند، استقبال کرده است و خواستار همکاری اعراب با اسراییل برای مواجهه با “دیکتاتوری” روسیه شده است.

 

النشره افزود: بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی تهدید کرده است که اگر پوتین به میز مذاکره بازنگردد، حمله نظامی به روسیه را از طریق حمایت مالی اسراییل و کشورهای عربی برای این منظور بر عهده خواهد گرفت.

 

بنا بر این گزارش، بن طلال همچنین طی نواری ویدیویی،روسیه و ارتش سوریه را به ارتکاب فاجعه در حق مردم حلب متهم کرده است.

 

گفتنی است که “ولید بن طلال” شاهزاده مطرح سعودی از سوی عربستان مکلف به جهت دادن به سیاست های صهیونیست محور ریاض است. وی اخیرا تلاش کرده بود تا فضای انتخابات آمریکا را به ضرر ترامپ تغییر دهد ولی در نهایت وی به نمایندگی عربستان از ترامپ عذرخواهی کرد.

 

عربستان از بن طلال، شاهزاده میلیاردر خواسته بود تا به سیاست خود در خرید سیاستمداران امریکایی به سود رژیم صهیونیستی ادامه دهد و همه آنها را علیه ترامپ بسیج کند تا هیلاری کلینتون را پیروز انتخابات اعلام کنند.

 

بن طلال به ترامپ گفته بود که “هرگز به کاخ سفید نخواهی رسید و تو مایه ننگ برای حزب جمهوریخواه و بلکه مایه ننگ برای همه آمریکایی ها هستی”. ولی بن طلال در نهایت شخصا از ترامپ عذرخواهی کرد.

 

بنا بر این گزارش، ترامپ در پاسخ به بن طلال گفته بود که “ای شاهزاده نازپرورده! تو هر چند که با ثروت پدرت توانستی بر سیاستمداران آمریکایی سیطره پیدا کنی ولی با رییس جمهور شدن من دیگر نخواهی توانست به این کارت ادامه دهی.”

 

%image_alt%

منبع : جام نیوز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: