بی حرمتی پادشاه عربستان به کعبه +تصاویر

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش در خانه خدا انتشار تصویر نمازخواندن ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان با کفش در داخل کعبه باعث انتقاد شدید مسلمان جهان از وی شده است.

 

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش,خواندن نماز با کفش

بی حرمتی پادشاه عربستان به کعبه

مجله مراحم:  پس از انتشار این عکس، پادشاه عربستان با موجی از انتقادات مواجه شده است.

پادشاه عربستان اخیرا به زیارت مسجد الحرام در مکه مکرمه رفته و پس از آن وارد کعبه مشرفه شد و در حالی که کفش به پا داشت، دو رکعت نماز آنجا خواند و پس از آن دیوار کعبه در حضور وی شسته شد.

کعبه مقدس ترین و پاکترین نقطه روی زمین از نظر مسلمانان محسوب می شود.
 
امام صادق علیه السّلام در مورد آداب ورود به کعبه فرموده اند: هرگاه خواستی وارد کعبه شوی، پیش از ورود، غسل کن و با کفش وارد نشو.

سلمان بن عبدالعزیز آل سعود (زاده ۵ شوال ۱۳۵۴) هفتمین پادشاه عربستان سعودی و بیست وپنجمین فرزند عبدالعزیز آل سعود از همسرش حصه است.

 
نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش,خواندن نماز با کفش نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش,خواندن نماز با کفش نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش,خواندن نماز با کفش نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش , نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش داخل کعبه
 
نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش در خانه خدا
 
نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش در خانه خدا,بی حرمتی پادشاه عربستان به کعبه,با کفش نماز خواندن ملک سلمان در خانه خدا,نماز خواندن با کفش توسط ملک سلمان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: