ازدواج مرد عربستانی با جن ! +عکس

ازدواج مرد عربستانی با جن خبری عجیب که شبکه ماهواره ای MBC علام کرده است ! یک مرد عربستانی در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که با یک جن به نام “میمونه” ازدواج کرده است. این مرد عربستانی گفت که از یک شخص اهل نیجریه که احضار جن بلد بوده کمک گرفته است.

این مرد عربستانی اظهار کرد: یک ساحر اهل نیجریه با احضار یک جن از جنس مونث او را به عقد من دراورد و به من گفت که وارد اتاق شو و عمل زناشویی انجام دهید!

این مرد عربستانی ادامه داد که مبلغ ۲۵۰ هزار ریال به وی پرداخت کردم و من را به عقد یک جن دراورد.

ازدواج مرد عربستانی با جن

ازدواج مرد عربستانی با جن

 

ماجرای ازدواج مرد عربستانی با یک جن

یک شهروند سعودی به نام “هانی باخشوین”، با تشریح ادعای ازدواج خود با زنی از طایفه جنیان به نام “میمونه” گفت: ۲۳ سال از این ازدواج که با هدف کسب ثروت صورت گرفته، می گذرد و یک جادوگر نیجریه ای بانی این کار بوده است.

به نوشته سایت اینترنتی “دنیا الوطن”، باخشوین گفت ۲۳ سال پیش با یک جادوگر نیجریه ای دیدار و به وی پیشنهاد کرده که کاری کند که میلیونر شود، بنابراین جادوگر از وی خواسته است که خانه ای بخرد و به تنهایی در آن مستقر شود و بعد بخوابد، آنگاه برای او تعریف کند که در خواب چه دیده است.

همچنین ببینید: کلیپ: خارج کردن جن از جسم یک دختر

شبکه ماهواره ای “ام.بی.سی” که با باخشوین در این خصوص مصاحبه کرده است اعلام کرد که به این ترتیب باخشوین خواسته ساحر نیجریه ای را برآورده کرد و زنی را به همراه مادرش در خواب دید که یک فنجان آبمیوه به او داد. جادوگر نیز در تفسیر این خواب به باخشوین گفت: یک زن از طایفه جن عاشق تو شده است.

همچنین ببینید: نکات و مطالب جالب در مورد جن

وی افزود: جادوگر نیجریه ای روزی نزد وی آمد و گفت: این جن که میمونه نام دارد مهریه، لباس، طلا و لوازم دیگر نیز می خواهد.

وی فاش کرد که ۳۰ هزار ریال سعودی برای برآورده کردن خواسته های این جن به جادوگر داده است و بعد جادوگر الفاظ عجیب و غریبی برای او زمزمه کرده و از او خواسته است وارد یکی از اتاق های خانه اش شود تا عروسش را ببیند و وقتی وارد اتاق شده، زن زیبایی دیده است که لباس آبی به تن داشته است!

وی با اشاره به این که مرد نیجریه ای به او کمک کرده است که به این زن برسد و زن نیز از وی خواسته که دستورات شیخ نیجریه ای را اجرا کند، تصریح کرد که تا قبل از مرگ جادوگر نیجریه ای، ۲۵۰ هزار ریال سعودی پول به وی پرداخت کرده است.

باخشوین تاکید کرد ۲۳ سال است که وجود این زن جنی را احساس می‌کند، با او زیر لب و نه ظاهری پچ پچ می کند و همواره از او انتظار دارد که همانطور که جادوگر نیجریه ای وعده داده بود، وی را ثروتمند کند.!

ازدواج مرد عربستانی با جن

منبع: العالم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: